תקנון האתר

השימוש באתר ticketsi.co.il מעיד על הסכמתכם לתנאים המפורטים להלן:

כל המידע המופיע באתר אודות אירועים, מסתמך על מידע שנמסר לאתר על ידי מפיקי האירועים ו/או מארגניהם ו/או ממידע שנאסף מאתרים חיצוניים ברחבי אתרי רשת האיטנרנט. האתר אינו נושא באחריות לכך שמידע זה הוא אינו מידע רשמי.

אתר ticketsi.co.il הינו אתר תוכן בלבד (מגזין/בלוג) ואינו משרד כרטיסים המוכר כרטיסים בפועל ו/או מפיק אירועים. ב-ticketsi.co.il תמצא קישורים (link) לאתרים חיצונים שונים, המאפשרים רכישת כרטיסים. בחלק מהדפים, האתר מטמיע מערכת קניית כרטיסים מטעם מפיקי האירועים, המארגנים ו/או ממשרד כרטיסים - המתעדכנים על ידי משרדי הכרטיסים.

אתר ticketsi.co.il אינו משרד כרטיסים. באתר מוצבים קישורים לקניית כרטיסים דרך משרדי כרטיסים המאפשרים את קניית הכרטיסים. אתר ticketsi.co.il לא ישא בתוצאות בכל קשר של קניית כרטיסים/ביטול כרטיסים. האחריות תקפה על משרד הכרטיסים ממנו רכשתם בלבד. ל-ticketsi אין שום חיבור לסליקת אשראי, העברת כרטיסים או ביטול כרטיסים.

העובדה שתמצא ב-ticketsi.co.il קישור לאתר מסוים אינה מהווה אישור לכך שהמידע באתר זה מלא, מהימן, עדכני או אמין. אתר ticketsi.co.il אינו אחראי לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינו אחראי לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.

העובדה שתמצאו הנחה/מבצע/הטבה על כרטיס במחיר מסוים, אינו מהווה אישור רשמי על תוקפו. המבצעים וההנחות מוצעים על-ידי המפיקים ו/או משרדי הכרטיסים והם באחריותם בלבד. הם יכולים לשנות או להפסיק על-פי דעתם בלבד ללא הודעה וללא הודעה מוקדמת מראש. עוד על כך, בהמשך התקנון.

האתר לא ישא בכל אחריות בנוגע למידע המסחרי הקיים באתר לרבות באנרים, מודעות מסחריות, מוצרים המוצעים למכירה ו/או אחרים. האתר לא מבצע כל בדיקה באשר לאמיתותם ו/או דיוקם/ואו מהימנותם של הפרסומים. האחריות הבלעדית חלה על הגוף המפרסם. האתר לא יהווה צד לעסקה שעשויה ו/או תתבצע בין המשתמש לבין המפרסם, ולא ישא בכל אחריות לתוצאות העשויות להיגרם בשל עסקאות מסוג זה ו/או אחרות.

כל המידע המופיע באתר מהווה המלצה בלבד. כל מידע בנוגע למופעים השונים כגון תאריך, שעה, מקום, מחיר, הזמנות כרטיסים, עלילה, שחקנים וכד’ המופיעים באתר, אינו מהווה מידע רשמי ויש לבדוק את כל הפרטים ישירות מול המפיק/ההפקה/משרד הכרטיסים הרשמי.

האתר לא ישא באחריות כלשהי לכל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם כתוצאה משימוש באתר זה או במידע הכלול בו.

הגבלת גיל

ticketsi.co.il מיועד לאנשים מעל גיל 18. עבור משתמשים מתחת לסף גיל זה, האתר דורש מעורבות של אפוטרופוס חוקי. על האפוטרופוס לעיין בתנאי האתר ולספק אישור בכתב מפורש לפעולות הקטין באתר, באמצעות הודעת מייל, ווטסאפ וכדומה.

מבצעים, הנחות והטבות

ticketsi.co.il מציג מעת לעת מבצעים והטבות הזמינים ממשרדי כרטיסים שונים ברחבי הארץ. חשוב שמשתמשים יבינו שהאתר עצמו אינו מציע ישירות מבצעים אלה, שכן אינו משרד כרטיסים או חברת הפקה. במקום זאת, הטבות אלו ניתנות באמצעות מפיקי האירוע או משרדי הכרטיסים עצמם, שמתפרסמים במנוע החיפוש גוגל. אופי המבצעים הללו, לרבות תוקפם ותמחורם, נשאר לשיקול דעתם הבלעדי של המפיקים או משרדי הכרטיסים. הם שומרים לעצמם את הזכות לשנות, להפסיק או להאריך מבצעים אלו ללא הודעה וללא הודעה מוקדמת להנהלת אתר ticketsi.

המשרדים לא מעדכנים אותנו על סיום המבצע ולכן ticketsi עושה כל שביכולתו לוודא כי המידע המוצג באתר הינו המידע המדויק והשלם ביותר, אך לעתים עלולים להופיע אי דיוקים ו/או שגיאות ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות הנובעת מהן או קשורה אליהן- ט.ל.ח.

ביטול אירועים

האפשרות לבטל רכישה מוסדרת בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. עם זאת, חשוב שמשתמשים יכירו בכך ש-ticketsi.co.il פועל אך ורק כמתווך בין המשתמש למפיקי האירועים. ככזה, האתר אינו מסווג כמוכר בהתאם לחוק הגנת הצרכן ואינו נושא באחריות שהמוכר היה נושא בה. 

ticketsi אינו נושא באחריות לביטולים כאלה. כאשר אירוע מבוטל, האחריות וההתחייבות להחזיר כסף לרוכשי כרטיסים נופלת על מפעילי האירוע או על פלטפורמות מכירת הכרטיסים החיצוניות. Ticketsi.co.il, המשמש כגשר לפלטפורמות אלו, אינו מחזיק בסמכות להנפיק החזרים או לנהל ביטולים ישירות. משתמשים שנפגעו מביטול אירועים מתבקשים ליצור קשר ישירות עם שירות הלקוחות של מפעיל האירוע כדי לברר לגבי תהליך קבלת החזר. גישה ישירה זו מבטיחה שמשתמשים יוכלו לקבל מידע והכוונה מדויקים בנוגע לתהליך ההחזר מהגורמים האחראיים.

במקרים בהם אירוע מבוטל על ידי המפיק, חשוב שמשתמשים ידעו שאין להם כל טענה כנגד ticketsi.co.il. אם לא יונפק החזר כספי בעקבות ביטול אירוע, מומלץ למשתמשים לפנות ישירות לשירות הלקוחות של המפעיל לצורך פתרון.

מסירת הזמנות וביטול רכישות

אם משתמש לא קיבל את הכרטיס הפיזי או הדיגיטלי כמצופה מהאתר החיצוני בו בוצעה הרכישה, ticketsi.co.il אינו יכול להיות אחראי. משתמשים מוזמנים לפנות ישירות לשירות הלקוחות של האתר החיצוני או מפעיל האירוע כדי לפתור בעיות אלו.

ביטול רכישות גם עוקב אחר פרוטוקול דומה. מכיוון שעסקאות מושלמות באתרים חיצוניים, התנאים וההגבלות של אתרים אלו חלים על מדיניות הביטול. Ticketsi.co.il מייעץ למשתמשים להכיר את המדיניות הללו לפני ביצוע רכישה. במקרה שמשתמש מעוניין לבטל רכישה, עליו לבצע את ההליך המתואר על ידי מוכר הכרטיסים החיצוני, תוך זכירה שתפקידו של Ticketsi.co.il מוגבל להפניית משתמשים להזדמנויות אלו ולא לניהול העסקאות עצמן.

שונות

כל סכסוך משפטי הכרוך באתר האינטרנט, ללא קשר למיקום המשתמש או למיקום האירוע, יהיה נתון לסמכות השיפוט של בתי המשפט במחוז תל אביב.

האתר שומר לעצמו את הזכות להוסיף, לשנות, לגרוע ולהחליף בכל עת את כללי ונהלי תקנון זה, וזאת ללא כל הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתו הבלעדי והמוחלט. 

המשך גלישה מהנה.