חדרי בריחה מומלצים לילדים ברחבי הארץ

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 18:53

חדרי בריחה בישראל הפכו לנפוצים ומבוקשים, וישנם חדרים רבים ברחבי הארץ. איזה חדרי בריחה מומלצים? מה זה חדרי בריחה? ואיפה ניתן למצוא חדרי בריחה לילדים? רגע לפני שאתם בוחרים חדר בריחה, קראו את מה שיש לנו להציע לכם. לא יוצאים לבלות לפני שבודקים את חדרי המילוט המרתקים והטובים ביותר.

חדרי בריחה חדרי בריחה מומלצים ברחבי הארץ

מה זה חדרי בריחה?

חדר בריחה הוא משחק הרפתקה פיזי שבו השחקנים צריכים לפתור שורה של חידות באמצעות רמזים ואסטרטגיה כדי להשלים את המטרות העומדות על הפרק. שחקנים מקבלים מגבלת זמן לחשוף את העלילה הסודית אשר מוסתר בתוך החדרים. חדרי הבריחה הינם בהשראת משחקי וידאו בסגנון "הבריחה מהחדר". 

המשחקים מוגדרים במגוון של מיקומים בדיוניים, כגון תאי כלא, מבוכים ותחנות חלל, ובדרך כלל הפאזלים השונים הם החידות עצמם אשר מבצע את הנושא של החדר.

חדרי בריחה בישראל

חדרי בריחה הפכו פופולריים בצפון אמריקה, אירופה ומזרח אסיה. חדרי הבריחה קבועים במקומות קבועים נפתחו לראשונה אסיה וולאחר מכן בהמשך לצפון אמריקה, אירופה, אוסטרליה, ניו זילנד, רוסיה ודרום אמריקה.

בישראל, חדרי הבריחה הפכו את הפורמט של חדר או אזור המכיל פאזלים או אתגרים יש מובלט במספר תוכניות טלוויזיה מראה לאורך השנים, כולל עכשיו לצאת מזה, משחק הרפתקאות, את מבוך קריסטל ופורט בוירד. חוויה דומה ניתן למצוא בתוכנות בדיוניות אינטראקטיביות, משחקי וידאו.

חדרי בריחה מחירים

בשנת 2015, משחקי הבריחה הראשונים בישראל נפתחו בארץ. נכון לעכשיו, יש מעל 2,800 חדרי הימלטות ברחבי הארץ והעולם. חדרים אלה יכולים להיות רווחיים במיוחד עבור המפעילים כאשר כל משחק של 4-8 משתתפים, כל משתתף משלם בסביבות 50-100 ש"ח לאדם במשך שעה אחת לשחק.

חדרי בריחה מומלצים

ברוב חדרי הבריחה בדרך כלל יש הקדמה קצרה כדי לקבוע איך השחקן הגיע לשם, ולפעמים מחבר כאשר המשחק הסתיים. החדרים משוחקים מנקודת המבט של האדם הראשון, שבו השחקן בדרך כלל צריך למצוא רמזים וחפצים כדי אינטראקציה איתם. בחדרים בדרך כלל יש שלבים מרובים כדי להתקדם עם העלילה.

הרפתקאות הם בדרך כלל המבוקשים ביותר. עם זאת, ישנם יוצאים מן הכלל שיובילו שחקנים להרפתקאות חוצות. המשחק נמשך בדרך כלל 60 דקות ויכול להגיע עד 120 דקות.

חדרי בריחה לילדים

המספר המינימלי של שחקנים הוא בדרך כלל 2 ויכול לעלות עד 8 (אם כי יש יוצאים מן הכלל שיכול להוביל למספר גבוה יותר של שחקנים). כמה מחדרי בריחה יצטרפו לצוות לך שחקנים אקראיים אחרים כדי למלא את מספר השחקנים הנדרש.

בחדרי בריחה לילדים בדרך כלל יש ממשק מינימליסטי (קשר קטן מאוד לעולם החיצון), מוזיקה ברקע, ולפעמים קולות פחד כדי להתכתב עם העלילה. אלמנטים אלה משמשים כדי לשפר את תחושת הבידוד בחדר.

חדרי הבריחה מתפתחים בקצב מהיר עם טכנולוגיה בשימוש תדיר יותר כדי לשפר את חווית המבקר ולעשות פאזלים אינטראקטיביים. שורות סיפורים מפורטות יותר יחד עם הניסיון כולו ליצור "אופי חוויתי כדי להפוך תיאטרלי יותר אטמוספרי.

כמה מהנושאים המבוקשים ביותר כוללים בין היתר סיפורים של חדרים של זומבים, בתים רדוף, מעבדות מדע, בתי סוהר, פיראטים, בני ערובה, חטיפות.

לקבלת כל חדרי הבריחה לילדים ברחבי הארץ לפי אזורים וערים (צפון, מרכז, דרום), מילאו את הפרטים הבאים ורשמו לנו באיזה אזור החדר המבוקש:

אנו נמשיך לעדכן אתכם גם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.