יובל המבולבל נחקר בשימוש בסמים וקוקאין

כוכב הילדים חשוד כי רכש קוקאין דרך רשת שפעלה להפצת הסם בתל אביב לרחבי הארץ. במסגרת החקירה, נחקרו אנשים רבים בניהם דוגמנית ושחקנים ידועים. כל הפרטים על הפרשה שמסעירה את המדינה ואת עולם הילדים.

יובל המבולבל קוקאין

את הפרשה הזו יובל המבולבל או בשמו האמיתי יובל שם טוב לא היה רוצה שתדעו ובטח לא לפני תקופת החופש הגדול בו יופיע עם הצגות יובל המבולבל. בשבוע שעבר, יובל המבולבל נחקר באזהרה במשטרת ישראל בחשד שרכש קוק מרשת גדולה שהפיצה את הסם.

יובל הודה בחקירה שעשה שימוש בסם, אבל היום עם פרסום הפרשה, מכחיש כל קשר לדבר ומוסר “לא היה ולא נברא”.

משטרת ישראל הודיעה שהחקירה הובילה אל צעיר תל אביבי בן 28 המתגורר ברחוב קרליבך בעיר. על פי החשד, הפיץ סמים באמצעות הזמנות שהתבצעו דרך הטלפון והועברו ללקוחות דרך כמה בלדרים שונים. יחד עם יובל המבולבל שקיבל שירות מהסוחר, נחקרו באזהרה דוגמנית מפורסמת ומספר שחקנים ידועים שעדיין לא פורסם שמם.

החשודים ביצעו מספר עסקאות סמים יחד עם קונים מרחבי הארץ, אשר קנו מהם קוקאין באיכות גבוהה במחיר של 2,000 ש”ח לגרם אחד. באמצעות חקירה שנערכה מספר חודשים, המשטרה הצליחה לאתר ולחקור עשרות חשודים שביצעו את רכישת הסם וחלקם אף קנו מספר פעמים את הסמים מאותו מוכר.

הצגות יובל המבולבל ישתבשו?

כוכב הילדים יובל המבולבל היה רוצה לשכוח מהפרשה הזו שהתפוצצה. היא לא עושה ולא תעשה טוב לקריירה שלו, במיוחד לפני הצגות יובל המבולבל המתוכננות לקראת בואו של החופש הגדול כמו קיץ מבולבל והמשך הקרנת ההצגה המצליחה מעשה בחמישה בלונים ברחבי היכלי תרבות בארץ.

אבל הבלון הגדול השתבש, ומי שמציב את עצמו כדמות חינוכית לילדים, הוא לא בדיוק מה שחשבנו. הורים רבים נמצאים בהלם גדול בעקבות פיצוץ הפרשה, שמציג את יובל בדמות לא חינוכית כלל.

נכון לעכשיו, הצגות יובל המבולבל ימשיכו להתקיים כסדרם ולא צפוי שינויים משמעותיים בלוח ההופעות של הכוכב. אנו ממשיכים לעדכן כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו עם כל ההתפתחויות החדשות.

הרשת גועשת בממים וסרטונים על הפרשה שהתפוצצה, ובניהם ככה נראה יובל אחרי שימוש בקוקאין, צפו:

5/5 (12)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן