סרטון עירום של ענבל אור מופץ ברשת

ענבל אור סרטון

ענבל אור סרטון

עדכון: אמה של ענבל אור עלתה לשידור בתוכנית הרדיו של אילה חסון ברדיו 103FM ואמרה: “מישהו דאג לשים לענבל סם אונס והוציא את הסרטון תוך כדי שהיא באישפוז פסיכיאטרי”. עוד הוסיפה שהנושא בחקירה שאיך יכול להיות שהיא נמצאת בבית חולים פסיכיאטרי של מדינת ישראל ותוך כדי מופץ סרטון עירום שלה. “היום ענבל נמצאת במקום בטוח” כך אומרת אמה של ענבל, מיכל אור.

מאירועי הפרקים הקודמים: בשעות האחרונות מופץ ברשת האינטרנט והווצאפ סרטון עירום חושפני של ענבל אור. הסרטון הוא חלק משידור LIVE שביצעה ענבל אור בפייסבוק תוך כדי שאנשים צופים בה לייב בצפייה ישירה שהיא חושפת איברים אינטימיים ומבצעת אקטים מיניים מול עיני כולם.

אנשים שצפו בסרטון לא האמינו למראה עיניהם וסרטון העירום עורר שיח גדול סביב מצבה הנפשי בו היא נמצאת. אין מישהו שלא נחשף, שמע או צפה בסרטון או בסרטונים האחרונים שענבל אור העלתה בהם היא מתעדת ומדברת על הקשיים בהם היא מתמודדת עם פרשת הונאת הנדל”ן בה היא מואשמת.

בשעות האחרונות רצות שמועות שענבל אור התאבדה ושמה קיץ לחייה, שמועה זו היא שקר מוחלט ונשארת כשמועה. אך תגובות רבות קוראות למרכזי בריאות הנפש לטפל במצב הנפשי שבו ענבל נמצאת לפני שיקרה משהו, למרות שהיא הציגה חוות דעת מפסיכיאטר שמצבה הנפשי טוב ושקול דעת.

לאור הסרטונים האחרונים שענבל העלתה, יש לשקול ברצינות את מצבה הנפשי. תגובות רבות נרשמות ברשת שמאשימות את ענבל שהיא איבדה כל צלם אנוש ושיש לה חוסר מודעות עצמית. בנוסף, מגיבים לה שהיא איבדה שפיות סופית ושחייב לאשפז אותה בבית חולים פסיכיאטרי.

בימים האחרונים מופץ סרטון סקס של נטע ברזילי בו נראה לכאורה שהיא מקיימת יחסי מין עם בחור. סרטון נטע ברזילי המדובר הוא לא של הכוכבת עצמה כך על-פי המנהל האישי של נטע.

סרטוני העירום של ענבל אור ושל נטע ברזילי מופצים מוואטסאפ אל וואטסאפ דרך קבוצות, פייסבוק, אינסטגרם וטלגרם. חשוב להדגיש שהפצת הסרטון והעברתו היא עבירה פלילית. הימנעו מלהפיץ ולפרסם את הסרטון.

ענבל אור נעצרת על-ידי משטרת ישראל ומתעדת הכל, צפו בסרטון:

ענבל אור פייסבוק

סרטונים מתוך עמוד דף הפייסבוק של ענבל אור

4.9/5 (255)

עוד באתר: פורים 2019 | סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן