דודו אהרון עצמאות 2018 - לוח הופעות לפי ערים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-16/10/2019, 14:46

ההופעות של דודו אהרון ביום העצמאות 2018 למדינת ישראל יתקיימו בערים ברחבי הארץ, כאשר מופיע בארבע הופעות שונות. דודו יעלה על הבמות בחגיגות עצמאות 70 עם הלהיטים של הזמר הוותיק בזמר המזרחי-ישראלי. באיזה ערים דודו אהרון מופיע בערב יום העצמאות? באיזה שעה ההופעה ואיפה? כל הפרטים שאתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם יוצאים לחגוג את יום העצמאות ברחבי המדינה.

DUDU-AHARON הופעות דודו אהרון בערב יום העצמאות 2018 - חגיגות 70 לישראל

דודו אהרון מגיע בערב יום העצמאות 2018 שיתקיים בתאריך ה-18.4 לארבע הופעות שונות ברחבי הארץ שיתקיימו בדרום המדינה.

ההופעות יתקיימו בערים: אשקלון, קרית גת, קרית מלאכי ושדרות. סדר ההופעות משתנה מעיר לעיר, אבל יחל עם פתיחת חגיגות עצמאות 70 למדינת ישראל. אנו מביאים לכם את הפירוט המלא של ההופעות לפי ערים, שעות ומיקום הבמות בעיר שעליה תתקיים ההופעה.

שעות עלייתו לבמה של דודו אהרון בכל עיר יכול להשתנות, עקב לו"ז צפוף וערב אחד שעל פי פרסומים בתקשורת, יקבל על כל הופעה סכום של 160 אלף ש"ח, שממקם אותו בין הזמרים המרווחים ביותר בערב הזה, ושמראה לנו שמסתבר שיש תמורה לארנונה שאנו משלמים.

דודו אהרון באשקלון

דודו אהרון יגיע בערב יום העצמאות 2018 לאשקלון ויעלה לבמה המרכזית שתתקיים בטיילת בר כוכבא. חגיגות ערב יום העצמאות 70 לישראל באשקלון יחלו החל מהשעה 20:00 עם צאת יום הזיכרון ויימשכו אל תוך הלילה. למחרת, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד נפנופי המנגל המסורתיים. הכניסה חופשית.

בנוסף, גם חנן בן ארי יגיע להופעה בעיר, ולאחר מכן תעלה הזמרת דיקלה.

דודו אהרון בקרית גת

הופעה נוספת של דודו אהרון בערב יום העצמאות 2018 תתקיים בקרית גת, שם יעלה לבמה בכיכר פז בעיר. חגיגות 70 של ערב יום העצמאות בקרית גת יחלו מהשעה 20:00 ויימשכו אל תוך הלילה. למחרת, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד המנגלים. הכניסה ללא תשלום.

גם ספר סבן, זוכת תוכנית הראליטי דה וויס תגיע להופעה בעיר.

דודו אהרון בקרית מלאכי

בהמשך סיבוב ההופעות של דודו אהרון בחגיגות 70, הוא ימשיך להופיע ויגיע לבמת ערב יום העצמאות 2018 של קרית מלאכי, שם יעלה לבמה שתתקיים בגן העירוני בעיר. ערב יום העצמאות בקרית מלאכי יתחיל החל מהשעה 20:00 ויימשך עד אחרי חצות. למחרת היום, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד חגיגות החג. הכניסה בחינם.

דודו אהרון בשדרות

דרום הארץ לא נח בערב יום העצמאות 2018, ודודו אהרון יגיע להופעה נוספת בדרום והפעם בעיר שדרות, על הבמה המרכזית בגן החמישה. ההופעות על הבמה המרכזית תחל משעות הערב בצאת יום הזיכרון, ויחד איתם יהיו מופעי זיזוקי דינור, דוכנים והפעילות. למחרת היום החגיגות ממשיכות, והבמה תמשיך לפעול לצד הפיקניקים המשפחתיים.

יחד עם זאת, יגיעו להופעות בעיר גם חנן בן ארי, האולטראס וספיר סבן.

שימו לב: הדף ממשיך להתעדכן כל הזמן. אם אתם רוצים להגיע להופעה של דודו אהרון בערב יום העצמאות, עקבו אחרינו והישארו מעודכנים - אנו לא מפסיקים לעדכן.

אנו נמשיך לעדכן אתכם גם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.