אילת יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:52

תקציר יום העצמאות באילת

אירועי יום העצמאות 71 באילת יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבמות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ.  יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות: מוזיאונים, גנים ואטרקציות יהיו פתוחים - בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 באילת

מופעי ערב יום העצמאות 71 ברמת השרון ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. להלן לוח ההופעות:

על הבמה המרכזית: 

 - אביב גפן והתעויוט

 - כוכב הילדים והנוער: עומר חזן במופע עם הלהיטים הגדולים ובליווי רקדנים

 - הבאגיס - מופע מוסיקלי מקפיץ לילדים

 - Ulive Band

 - מופע זיקוקים ופירוטכניקה

על במת הלהקות המקומיות (סמוך לגשר ולמתחם הרוכלים):

 - להקת Ricos

 - להקת גרוב רשרש

 - להקת Excite Band

 

מהשעה 23:00 ריקודי עם תחת כיפת השמים ברחבת הגשר. הכניסה חופשית.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 המלא מחכה לכם עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 באילת

מופעי יום עצמאות 2018 באילת בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 באילת

במות באילת עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בסמוך למרכז פנינת אילת ובמה נוספת סמוך למתחם הרוכלים בטיילת. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות עצמאות: באר שבעדימונהירוחם

אודות אילת

אילת, היא עיר הנופש הפופולרית בקצה הצפוני של הים האדום על מפרץ אילת. החופים של העיר, שונית האלמוגים, חיי הלילה והנוף המדברי הופכים אותה ליעד פופולרי לתיירות פנים בינלאומיים.

אילה מוזכרת לראשונה בתנ"ך בספר שמות. ששת התחנות הראשונות של יציאת מצרים נמצאות במצרים. השביעי הוא חציית ים סוף וה-9 וה-13 נמצאים באילת וסביבותיה, לאחר יציאת מצרים ממצרים וחציית הים האדום.

בחודש יולי 2012 חתמה ישראל על הסכם עם סין לבניית הרכבת המהירה לאילת, קו רכבת אשר ישרת רכבות נוסעים ורכבות. הרכבת תקשר את אילת עם באר שבע ואת תל אביב, וכן יפעל דרך עמק הערבה ונחל צין. כיום, יש תוכניות לפנות ולפרק את נמל התעופה באילת בשל התוכניות לנמל התעופה רמון, ולפתח את האזור.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.