אריאל יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:48

תקציר יום העצמאות באריאל

אירועי יום העצמאות 71 באריאל יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ: מוזיאונים, גנים ואטרקציות יהיו פתוחים בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך.

ערב יום העצמאות 2019 באריאל

מופעי ערב יום העצמאות 71 באריאל  יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. לוח ההופעות:

הבמה המרכזית תתקיים בפארק הבנים בסמוך לאמפי, שם יופיעו: דנה אינטרנשיונל ולהקת טררם.

למחרת מופעים נוספים, פרטים בהמשך העמוד.

לוח הופעות של יום העצמאות 2019 המלא עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 באריאל

מופעי יום עצמאות 2019 באריאל בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר. למחרת:

08:00 מסע אופניים יוצא בשני מסלולים קצר וארוך, נפגשים ב-7:30 להתארגנות ברחוב מבצע קדש. נקודת זינוק: רחוב מבצע קדש

10:00 תערוכת צה"ל בחנייה ברחוב ימית

11:00 במה רצה עם הופעות מחול מקומית באמפי החדש בפארק הנחל ברחוב ששת הימים

12:00 המופע של שוקו וקרמם

במות עצמאות 2019 באריאל

במות באיראל עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. לצד הבימות, התקיימו מסיבות רחוב ברחבי העיר.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: פתח תקווהראש העיןכפר סבא

כמה מילים על אריאל

אריאל (Ariel), הוא יישוב ישראלי לבין העיר, השייכים לאזור המנהלי יהודה ושומרון בתוך מרכזי בגדה המערבית, במסגרת השטחים הכבושים, כ20 ק"מ מזרחית הקו הירוק ו34 ק"מ ממערב לגבול ירדן. אריאל הוקם לראשונה בשנת 1978 ואוכלוסייתו הייתה 19,220 בשנת 2016, המורכבת מוותיקים וצעירים, מהגרים דוברי אנגלית ומהגרים מברית המועצות לשעבר, עם תוספת של 10,000 תלמידים.

זוהי העיר הרביעית בגודלה היהודית להתיישבות בגדה המערבית, לאחר מודיעין עילית, ביתר עילית, ומעלה אדומים. הקהילה הבינלאומית רואה בהתנחלויות הישראליות בגדה המערבית חוקיות על פי החוק הבינלאומי, אך ממשלת ישראל במחלוקות על זה.

אריאל (מבוטא אריאל), פשוטו כמשמעו "אריה של אלוהים". "ארי" (אריה) בעברית הוא גם שם נרדף לגבורה ואומץ והוא גם סמל שבט יהודה. העיר אריאל קרויה על שם ירושלים. אריאל בתנ"ך הוא אחד השמות עבור ירושלים ואת בית המקדש בירושלים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.