בני ברק יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:39

תקציר יום העצמאות בבני ברק

אירועי יום העצמאות 71 בבני ברק למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב. אך זה לא הכל: השנה החגיגות מתקיימות גם בסוף ברחבי הארץ כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 71 למדינה.

ערב עצמאות 2019 בבני ברק

מופעי ערב יום העצמאות 71 בבני ברק יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור למבוגרים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג.

בבמה המרכזית במתחם הום סנטר יופיעו שלומי סרנגה, הזמר רון אלבז, לילדים: מיכל צפיר במופע לילדודס.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 לכל היישובים בישראל עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בבני ברק

ביום עצמאות 2019 בבני ברק בחגיגות עצמאות 71 במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בבני ברק

במות בבני ברק עצמאות 2019: בחגיגות עצמאות בבני ברק 71 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. ההופעות יתקיימו על במה במתחם "הום סנטר". על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים באזור עם חגיגות נוספות: תל אביברמת גןגבעתייםפתח תקווה וגבעת שמואל

קצת על בני ברק

בני ברק היא עיר הממוקמת על מרכזי הים התיכון מישור החוף בישראל, ממזרח לתל אביב. מרכז של חרדים, בני ברק משתרע על שטח של 709 דונם, והיו בו 188,964 דונם בשנת 2016. היא אחת הערים העניות והצפיפות ביותר בישראל, וזו העיר השישית המאוכלסת בצפיפות ביותר בעולם.

 

בני ברק נקראת על שמה מן העיר המקראית בנבראק, המוזכרת בתנ"ך ברשימה ארוכה של עיירות ביהודה הקדומה. השם מצוטט גם על ידי אחדים כמשכו את שמו של הכפר הפלסטיני אבן בן איבראק, שנמצא במרחק של 4 ק"מ מדרום למקום שבו הוקם בני ברק בשנת 1924.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.