גדרה יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:44

תקציר יום העצמאות בגדרה

אירועי יום העצמאות 71 בגדרה יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב עצמאות 2019 בגדרה

מופעי ערב יום העצמאות 71 בגדרה יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

הבמה המרכזית תתקיים ברחבת מכבי צעיר החל מהשעה 20:00, על הבמה מופיעים שלישית מה קשור, פאר טסי, לירן טל, עודד פז, ענת מגן שבו, DJ עידן הלוי.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 נמצא עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בגדרה

מופעי יום עצמאות 2019 בגדרה בחגיגות עצמאות 71, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בגדרה

הבמות בגדרה עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים במגרש מכבי. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים קרובות: רחובותיבנהנס ציונה

כמה מילים על העיר גדרה

גדרה (Gedera) בנויה על שבע גבעות בשפלה העולות לגובה של 80 מטר מעל פני הים. העיר משתרעת על שטח של 14,500 דונם. גדרה נחשבת לקצה הדרומי של מרכז הארץ, ואילו חדרה נחשבת לקצה הצפוני, ומכאן הביטוי הישראלי "מחדרה לגדרה" לתיאור השטח המאוכלס ביותר בישראל.

לגדרה יש כיום אוכלוסייה גדולה של יהודים תימנים. רוב האומדנים מעמידים את אוכלוסייתם ב-50% מגדרה, מה שהופך אותה לאחת העיירות המזרחיות המרכזיות במחוז המרכז. בשנת 2008 חיו בגדרה 1,700 יהודים מאתיופיה.

גדרה החדשה היא שכונה יוקרתית שנבנתה על ידי חברת אזורים. אתר קניות מרכזי שנבנה על ידי אזורים הוא קניון גדרה, הממוקם בדרום מזרח העיר. נפתח לראשונה בספטמבר 2007, בקניון גדרה יש עסקים קטנים יחד עם דיירי עוגן מחנויות כלבו חצי-גדולות מישראל ומאירופה.

כביש 7 נבנה לאחרונה בסמוך לגדרה, המקשר את גדרה ישירות לכביש המהיר, כביש 6.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.