זכרון יעקב יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בזכרון יעקב יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 בזכרון יעקב יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בזכרון יעקב? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המעודכן.

אירועי יום העצמאות 70 בזכרון יעקב למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים עם חגיגות קרובות: קיסריהמועצת חוף הכרמליקנעם

מופעי ערב יום העצמאות 70 בזכרון יעקב ביום העצמאות 2018 יתקיימו ביום רביעי 18.4 החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

הבמה המרכזית תתקיים בפארק זכרון יעקב החל מהשעה 20:30 יופיעו הופ ילדות ישראלית, ריקי בן ארי, אמיר דדון, עדי בי וצוקי.

לוח ההופעות ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו.
עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

יום העצמאות זכרון יעקב

אירועי יום העצמאות בזכרון יעקב

מופעי יום עצמאות 2018 בזכרון יעקב בחגיגות עצמאות 70 יתקיימו ביום חמישי 19.4, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במהלך היום, תתאפשר כניסה חופשית למוזיאון העלייה הראשונה בזכרון יעקב, בחסות משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרי מורשת. יום חמישי, 19.4 בין השעות 10:00-16:00. יום העצמאות 70 לישראל – כניסה חופשית למוזיאון.

מוזיאון זכרון יעקב
לחצו להגדלה

במות יום העצמאות בזכרון יעקב

במות יום העצמאות 2018 בזכרון יעקב בחגיגות עצמאות 70 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק העיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה. עוד בימות עצמאות יתפרסמו בקרוב.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

זכרון יעקב, ממוקמת בקצה הדרומי של רכס הכרמל המשקיף לים התיכון, סמוך לכביש החוף. הוא אחד היישובים היהודים הראשונים של חלוצים בארץ, נוסד בשנת 1882 על ידיהברון אדמונד ג’יימס דה רוטשילד ונקרא לכבוד אביו, ג’יימס מאייר דה רוטשילד. בשנת 2016 הייתה אוכלוסיית העיר 22,660 תושבים.

זכרון יעקב הוקם בדצמבר 1882, כאשר 100 חלוצים יהודים מרומניה, חברי תנועת חיבת ציון, רכשו קרקע בזמרין. בשנת 1883 הפך הברון אדמונד ג’יימס דה רוטשילד לפטרונו של היישוב והקים תוכניות למגורים ולכלכלה החקלאית. זיכרון היה אחד מושבות חקלאיות היהודיות הראשונות לבוא תחת חסותו של הברון (יחד עם ראשון לציון וראש פינה), אשר שינה את שמו לזכר אביו, ג’יימס (יעקב) מאיר רוטשילד.

כדי להשיג את מטרתו הראשונה, הביא הברון רוטשילד מתכננים שתכננו והקצו מגרשי דיור לאורך הכביש הראשי לשימושם של חקלאים. כל מגרש כלל בית פונה לרחוב, חצר פנימית ארוכה ומבנה אחורי לאחסון כלים חקלאיים. הארכיטקטורה בהשראה צרפתית כוללת גגות רעפים וחלונות עץ צבועים. כל חקלאי קיבל משכורת והונחה בידי אליהו שייד, פקיד הברון. הברון גם הזמין את הקמת בית הכנסת ” אוהל יעקב” , הקרוי על שם אביו, כדי לשרת את העיר. לא חסך חשבון לבניין, בית הכנסת כולל ארון מלכותי עשוי שיש לבן. בית הכנסת נפתח בשנת 1886 וערך תפילות יום-יומיות ברציפות עד עצם היום הזה.

בעקבות מספר כשלים כלכליים, ב-1885 סייע רוטשילד להקים את היקב הראשון בישראל, יקב כרמל, יחד עם מפעל לייצור בקבוקי פרחים בזכרון יעקב.

5/5 (2)

עוד באתר: מופעי פסח 2019 סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן