זכרון יעקב יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:54

תקציר יום העצמאות בזכרון יעקב

אירועי יום העצמאות 71 בזכרון יעקב יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ: מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות ומשט חיל הים יצאו לדרך.

ערב יום עצמאות 2019 בזכרון יעקב

מופעי ערב יום העצמאות 71 בזכרון יעקב ביום העצמאות 2019 יתקיימו ביום רביעי 8.5 החל משעות הערב ויתחילו בהופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

הבמה המרכזית תתקיים בפארק זכרון יעקב בה יופיעו מיקי גבריאלוב, ערוץ הכיבוד, כח הקצב, זכרון בנד, התזמורת הקונסרבטוריון.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 לכל הערים בישראל עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בזכרון יעקב

מופעי יום עצמאות 2019 בזכרון יעקב בחגיגות עצמאות 71 יתקיימו ביום חמישי 19.4, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות בזכרון יעקב 2019

במות יום העצמאות 2019 בזכרון יעקב בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק העיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות קרובות: קיסריהמועצת חוף הכרמליקנעם

אודות זכרון יעקב

זכרון יעקב, ממוקמת בקצה הדרומי של רכס הכרמל המשקיף לים התיכון, סמוך לכביש החוף. הוא אחד היישובים היהודים הראשונים של חלוצים בארץ, נוסד בשנת 1882 על ידיהברון אדמונד ג'יימס דה רוטשילד ונקרא לכבוד אביו, ג'יימס מאייר דה רוטשילד. בשנת 2016 הייתה אוכלוסיית העיר 22,660 תושבים.

זכרון יעקב הוקם בדצמבר 1882, כאשר 100 חלוצים יהודים מרומניה, חברי תנועת חיבת ציון, רכשו קרקע בזמרין. בשנת 1883 הפך הברון אדמונד ג'יימס דה רוטשילד לפטרונו של היישוב והקים תוכניות למגורים ולכלכלה החקלאית. זיכרון היה אחד מושבות חקלאיות היהודיות הראשונות לבוא תחת חסותו של הברון (יחד עם ראשון לציון וראש פינה), אשר שינה את שמו לזכר אביו, ג'יימס (יעקב) מאיר רוטשילד.

כדי להשיג את מטרתו הראשונה, הביא הברון רוטשילד מתכננים שתכננו והקצו מגרשי דיור לאורך הכביש הראשי לשימושם של חקלאים. כל מגרש כלל בית פונה לרחוב, חצר פנימית ארוכה ומבנה אחורי לאחסון כלים חקלאיים.

הארכיטקטורה בהשראה צרפתית כוללת גגות רעפים וחלונות עץ צבועים. כל חקלאי קיבל משכורת והונחה בידי אליהו שייד, פקיד הברון.

הברון גם הזמין את הקמת בית הכנסת " אוהל יעקב" , הקרוי על שם אביו, כדי לשרת את העיר. לא חסך חשבון לבניין, בית הכנסת כולל ארון מלכותי עשוי שיש לבן. בית הכנסת נפתח בשנת 1886 וערך תפילות יום-יומיות ברציפות עד עצם היום הזה.

בעקבות מספר כשלים כלכליים, ב-1885 סייע רוטשילד להקים את היקב הראשון בישראל, יקב כרמל, יחד עם מפעל לייצור בקבוקי פרחים בזכרון יעקב.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.