חולון יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:55

תקציר יום העצמאות בחולון

אירועי יום העצמאות 71 בחולון יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב. אך זה לא הכל: השנה החגיגות מתקיימות גם ברחבי הארץ כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 71 למדינה עם מוזיאונים פתוחים בחינם, אירועי צה"ל עם מטס יום העצמאות ומשט חיל הים ועוד.

ערב יום העצמאות 2019 בחולון

מופעי ערב יום העצמאות 71 בחולון ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות למדינת ישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון ויתחילו בהופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעים לילדים ולגדולים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג. הכניסה חופשית! לוח ההופעות:

הבמה המרכזית תתקיים ברחבת המדיטק חולון, עליה יעלו להופיע ליאור נרקיס, הפרויקט של רביבו, טיפס ודיג'יי סקאזי למסיבה אל תוך הלילה.

לוח מופעי יום העצמאות 2019 לכל הערים בישראל נמצא עכשיו באתר. אנו גם מעדכנים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בחולון

ביום עצמאות 2019 בחולון בחגיגות עצמאות 71, במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

במות חולון ביום העצמאות 2019

במות בחולון עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות בחולון 71 למדינת ישראל יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית כאמור תתקיים ברחבת המדיטק, בקרוב נעדכן על במות נוספות.

בשנה שעברה: במת משפחה תתקיים ברחוב סוקולוב פינת רחוב חנקין, במת נוספת תתקיים בשדרות קוגל פינת רחוב סוקולוב ובמת לקטנטנים, גדולים וצעירים תתקיים ברחבת המרכז המסחרי נתנאל מול המדיטק. במה תורנית תתקיים בחצר בית ספר "דביר" ובמה נוספת תתקיים בגן האירועים שבספארק המים "ימית".

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

תושבי העיר ייהנו מהופעה של ליאור נרקיס שיגיע להקפיץ את כולם:

אודות העיר חולון

חולון נוסדה על דיונות החול של שישה קילומטרים מתל אביב בשנת 1935. מפעל הטקסטיל לודז'יה הוקם לשם מהגרים יהודים ממזרח לודז, פולין, יחד עם מפעלי תעשייה רבים אחרים.

בחודשים הראשונים של מלחמת 1948, חולון היתה בקו החזית, עם ירי מתמשך על הגבול עם הכפר תל א-ריש שמצפון-מערב לה - פרבר של עימותים ביפו- ערבים גם לכיוון העיירה יאזור ממזרח.

תקיפה של יחידות המיליציה של ה"הגנה" בחולון על תל א-ריש נדחתה בהפסדים ניכרים.

 

בשנת 2016 היתה אוכלוסייה של העיר 190,838 איש. חולון היא אזור התעשייה השני בגודלו בישראל, לאחר חיפה.

ערים בסביבה: תל אביב יפובת יםראשון לציון

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.