יהוד מונסון יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:50

תקציר יום העצמאות ביהוד

אירועי יום העצמאות 71 ביהוד מונסון יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב. אך זה לא הכל: השנה החגיגות מתקיימות גם בכל רחבי הארץ מדן ועד אילת כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 71 עם מוזיאונים וגנים שיהיו פתוחים לקהל הרחב בחינם.

ערב יום העצמאות 2019 ביהוד מונסון

מופעי ערב יום העצמאות 71 ביהוד מונסון יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון ויתחילו במופעים לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור למבוגרים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג. להלן לוח המופעים:

בבמה המרכזית שתתקיים במתחם השמחה סמוך לקניון סביונים יופיעו בשעה 21:00 ליאור נרקיס, בשעה 22:30 מירי מסיקה, בשעה 23:30 הבמה תהפוך לבמת נוער עם הופעות של רועי סנדלר ואיב אנד ליר.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 המלא עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 ביהוד מונסון

ביום עצמאות 2019 ביהוד מונסון בחגיגות עצמאות 71 במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 ביהוד מונסון

בחגיגות עצמאות ביהוד מונסון 71 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. ההופעות יתקיימו במתחם קרית השמחה סמוך לקניון סביונים. יום למחרת, ההופעות יתקיימו במתחם השמחה ליד קניון סביונים. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים, ויוקמו 2 במות זו ליד זו.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים לחגיגות נוספות: קרית אונואור יהודהסביון

ליאור נרקיס יגיע להרים את תושבי העיר, האזינו לשיר החדש:

אודות יהוד מונסון

יהוד היא עיר במחוז מרכז ישראל והיא חלק העירייה המשותפת של יהוד-מונוסון. בשנת 2007 אוכלוסיית יהוד מונתה כ-30,000 נפש (כולל נווה מונוסון).

 

בחודש יוני 2011 הודיעו פקידי העיר כי ייקחו על עצמם פרויקט בנייה מאסיבי שיצליח לשכפל את כיכר העיר העתיקה של העיר לוגאנו השווייצית במרכז העיר שלהם, כדי להפיח מחדש את המסחר והתיירות. העתק משוכפל בעמודים ובקולונדה נאו-קלאסית. פרויקט זה היה אמור להסתיים ובסתיו 2016.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.