יהוד מונסון יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות ביהוד מונסון יפתחו את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות ביהוד מונסון 2018 יתחילו משעות הערב ברחבי העיר ויתקיימו במקומות שונים ברחבי העיר. מי יופיע ביום העצמאות 70 ביהוד? אילו זמרים יופיעו? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות מתעדכן.

אירועי יום העצמאות 70 ביהוד מונסון למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב. אך זה לא הכל: השנה החגיגות מתקיימות גם בסוף השבוע והחגיגות יגלשו וימשיכו אל תוך סופ”ש של חגיגות בימים שישי ושבת, כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 70 למדינה שתקיימו ברחבי הארץ.

ערים לחגיגות נוספות: קרית אונואור יהודהסביון

מופעי ערב יום העצמאות 70 ביהוד מונסון ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור למבוגרים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג.

לבמה המרכזית יעלו להופיע הפרויקט של רביבו, צביקה פיק ומאיה בוסקילה, מועדון הקצב של אביהו פנחסוב, נועה קירל, רגב הוד, מרגי מהכוכב הבא ועוד. במה מיוחדת לילדים תוקם בצמוד, שם מופיעים: תותי גיבורת העל, גיל ויין ודי ג’יי סמיילי.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 המלא ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

עצמאות 2018 באור יהודה
לחצו להגדלה

אירועי יום העצמאות 2018 ביהוד מונסון

ביום עצמאות 2018 ביהוד מונסון בחגיגות עצמאות 70 במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

החל מהשעה 17:00 מופיעים: רוני נדלר, דניאל מורשת, כוכב “הכוכב הבא לאירוויזיון” ותושב העיר, יהונתן מרגי. בנוסף, במוצאי החג יתקיים גם הפנינג ססגוני במיוחד לילדי העיר.

במות עצמאות 2018 ביהוד מונסון

במות ביהוד מונסון עצמאות 2018: בחגיגות עצמאות ביהוד מונסון 70 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. ההופעות יתקיימו במתחם קרית השמחה סמוך לקניון סביונים. יום למחרת, ההופעות יתקיימו במתחם השמחה ליד קניון סביונים. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים, ויוקמו 2 במות זו ליד זו.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב יגיעו להרים את תושבי העיר, האזינו:

יהוד היא עיר במחוז מרכז ישראל והיא חלק העירייה המשותפת של יהוד-מונוסון. בשנת 2007 אוכלוסיית יהוד מונתה כ-30,000 נפש (כולל נווה מונוסון).

בחודש יוני 2011 הודיעו פקידי העיר כי ייקחו על עצמם פרויקט בנייה מאסיבי שיצליח לשכפל את כיכר העיר העתיקה של העיר לוגאנו השווייצית במרכז העיר שלהם, כדי להפיח מחדש את המסחר והתיירות. העתק משוכפל בעמודים ובקולונדה נאו-קלאסית. פרויקט זה היה אמור להסתיים ובסתיו 2016.

5/5 (3)

עוד באתר: מופעי פסח 2019 סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן