כפר סבא יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:53

תקציר יום העצמאות בכפר סבא

אירועי יום העצמאות 71 בכפר סבא יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואומנים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבמות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות יהיו פתוחים - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 בכפר סבא

מופעי ערב יום העצמאות 71 בכפר סבא ביום רביעי ה-19.4.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. להלן לוח המופעים:

הזמר חנן בן ארי ולהקת אתניקס יופיעו בבמה המרכזית, שתוצב השנה בכיכר העיר. בבמה זו יופיעו גם להקות מחול מקומיות, יתקיים מופע הזיקוקין המסורתי ועוד.

בני הנוער יזכו בבמה ייחודית בפארק העירוני, שם יופיעו עדן חסון ונופר סלמאן.

בבמה נוספת שתוקם במדרחוב ירושלים יופיע עברי לידר, מתחם 'חצר השוק' יהיה פתוח לקהל הצעיר 18+ שם תופיע להקת מלבי טרופיקל.

במה מיוחדת ונוסטלגית תוצב בשטחו של חניון ארבל והיא מיועדת לקהל הבוגר שם יופיעו האחים אסנר שיארחו את אילנה אביטל, אופירה גלוסקא ורדינה כהן.

עוד תוקם, גם במה יהודית, בה יופיעו עמירן דביר ותזמורת רוזנבלום. כמו כן, יתקיימו מתחמים ופעילויות שמיועדים לאנשים עם מוגבלויות.

למחרת יתקיימו מופעים נוספים, פרטים בהמשך העמוד.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 לכל העיר נמצא עכשיו באתר! אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בכפר סבא

ביום עצמאות 2019 בכפר סבא בחגיגות עצמאות 71 במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

חגיגות יום העצמאות בשכונת עליה

יום ה' | 9.5 | 18:00 שכונת עליה - במגרש הספורט 

בבמה בשכונת עלייה יופיעו מאור אדרי וציון גולן, בנוסף יתקיים מופע לילדים- 'נתי הגעתי הופעתי' ועוד.

חגיגות יום העצמאות בשכונת קפלן

יום ה' | 9.5 | 18:00 שכונת קפלן - במגרש הספורט 

בבמת קפלן ויוספטל יופיעו אלון אילן שיארח את פיני חדד, איזיקס, מורן קריטי ובועז טביב. כמו כן, יתקיים מופע קובני והרקדת סלסלה, מופע לילדים- ג'ימי וג'ן ועוד.

חגיגות יום העצמאות בפארק 80

בפארק  שבשכונה הירוקה ובשכונת תשלו"ז יוקמו מתחמי הפנינג ופעילויות לילדים וכן יוקמו מתנפחים לרווחת ההורים והילדים.

במות עצמאות 2019 בכפר סבא

במות בכפר סבא עצמאות 2019, בחגיגות עצמאות בכפר סבא 71 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות. ההופעות יתקיימו על שישה במות בעיר, חלקם מהם: רחבת כיכר קניון ערים, חצר השוק וברחבת בית העירייה ועוד. יום למחרת, ההופעות יתקיימו בשכונה העליה ובשכונות המזרחיות. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אודות כפר סבא

כפר סבא נוסדה במאי 1948, עם הכרזת עצמאותה של ישראל, היו בכפר סבא כ-5,500 תושבים. לאחר המלחמה היא התפשטה במהירות, כאשר התיישבו בה מהגרים יהודים רבים מארצות ערב ומוסלמים, ונבנו בהם פרויקטים למגורים חדשים. העיירה התפשטה על הכפר הערבי הנטוש כפר סבא, שהאתר שלו נמצא היום באזור שיכון קפלן של העיר.

משהתברר כי החקלאות לבדה אינה יכולה לתמוך במשק, הוקם אזור תעשייה. בשנת 1953, האוכלוסייה הייתה כ-15,000. בית החולים מאיר נפתח ב -1956. הצמיחה המהירה של העיר פירושה שמעמדה כמושבה היה מיושן, והיא קיבלה מעמד של עיר ב-1962, עם ראש המועצה המקומית, מרדכי סורקיס, להיות ראש העיר הראשון שלה.

ערים עם חגיגות נוספות: תל אביב-יפוהוד השרוןרמת השרוןהרצליה

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.