מצפה רמון יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:42

תקציר יום העצמאות במצפה רמון

אירועי יום העצמאות 71 במצפה רמון יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.6.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב עצמאות 2019 במצפה רמון

מופעי ערב יום העצמאות 71 במצפה רמון יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

בעיר תתקיים מסיבת יום העצמאות עם אומנים מקומיים.

הופעות יום העצמאות 2019 לכל המדינה עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 במצפה רמון

מופעי יום עצמאות 2019 במצפה רמון בחגיגות עצמאות 71, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 במצפה רמון

במות במצפה רמון עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים באמפיתיאטרון בעיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: ירוחםדימונהבאר שבע

כמה מילים על מצפה רמון

מצפה רמון, עיירת הנגב המדברי של דרום ישראל. השם רמון מגיע מן העברית "רועים" כלומר הרומאים. הוא ממוקם על הרכס הצפוני בגובה של 860 מטר המשקיף על סיבוב שחיקה גדול המכונה מכתש רמון. בשנת 2016 התגוררו בעיר 5,123 תושבים.

מצפה רמון נוסדה בשנת 1951 כמחנה לבניית פועלים כביש 40 . תושבי הקבע הראשונים של העיר, כמה משפחות צעירות מקיבוץ רעים וחלקים אחרים של ישראל, החלו להגיע אליה ב-1956. לאחר חמש שנים, היו בה 370 תושבים, מהם 160 ילדים, רובם ותיקים. היו גם 180 יחידות דיור לקליטת עולים חדשים. הצטרפו אליהם עולים מצפון אפריקה, רומניה והודו בשנות ה-60 והפכו לדרומה של עיירות הפיתוח של הנגב.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.