נס ציונה יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

 • מאת Ticketsi
 • עודכן ב-18/12/2019, 20:59

תקציר יום העצמאות בנס ציונה

אירועי יום העצמאות 71 בנס ציונה יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ של מוזיאונים, גנים ואטרקציות שיהיו פתוחים בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 בנס ציונה

מופעי ערב יום העצמאות 71 בנס ציונה ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. להלן לוח המופעים:

במה מרכזית

ברחבת “אשכול פיס” ורחוב השיריון

 • להקות מחול ושירה מקומיות
 • 20:30 – מופע ילדים מיכל הקטנה
 • 22:30 – אמן מרכזי מוש בן ארי
 • מופע זיקוקי דינור

במת נוער

בגן החשמל – רחוב השריון פינת דרך גבעות הכורכר:

 • להקות מקומיות
 • 22:00 – מופע בן זיני וטיילור

מדרחוב עצמאות ברחוב השיריון עם מגוון הפעלות: עמדות יצירה, עמדות צילום, דמויות שטח, מגוון הפעלות לכל המשפחה ועוד.

לוח הופעות עצמאות 2019 המלא עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בנס ציונה

מופעי יום עצמאות 2019 בנס ציונה בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

למחרת, יתקיים מסע אופניים לכל המשפחה “סובו נס-ציונה והקיפוה”. לאחר מכן, מופעי ילדים:

 

 • 11:30 גן נווה, רח’ יציאת אירופה
 • 12:30 גן גרנד קוויל, רח’ הלב
 • 11:45 גן סביונצר, רח’ חושן
 • 12:45 גן החשמל, רח’ השריון פינת דרך גבעות הכורכר

 

ומוצאי יום העצמאות בשעה 19:30 - דויד ברוזה במופע בהיכל התרבות.

במות עצמאות 2019 בנס ציונה

הבמות בנס ציונה עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תוקם ברחבת קניותר, למחרת במות יוקמו בבגנים ברחבי העיר. לצד הבימות, התקיימו מסיבות רחוב ברחבי העיר.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: רחובותראשון לציוןבאר יעקב

אודות נס ציונה

נס ציונה (Ness Ziona) ממוקמת על מישור החוף הישראלי במרחק של כ-10 ק"מ בתוך הים התיכון, מדרום לתל אביב . העיר גובלת מצפון בראשון לציון, ממזרח לבאר יעקב, מדרום לרחובות. בית חנן, בית עובד, עיינות כפר הנוער לבין קיבוץ נצר סירני גם הגובלות בעיר. העיר תוכננה להיות בעלת אופי כפרי בשל תכנון עירוני האוסר על בניית בניינים מעל שמונה קומות. ערכי הנכסים עלו בשנים האחרונות ב -30%.

נס ציונה מורכבת מליבה מרכזית וכפרים שנמצאים תחת סמכותה המוניציפאלית לאורך זמן. בעיר יש גם שני אזורי תעשייה ופארק היי-טק, קרית וייצמן.

לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2005 היה הרכב האתני של העיר 99.6% יהודים ואחרים שאינם ערבים. בסוף שנת 2004 היו 612 עולים (2.2%), אך זה עלה בחדות ל -7.8% בשנת 2005. גם העיר זוכה להגירה פנימית משמעותית, והיא נפוצה בקרב תושבי תל אביב המבקשים לעזוב את העיר.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.