נתיבות יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:48

תקציר יום העצמאות בנתיבות

אירועי יום העצמאות 71 בנתיבות יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות יהיו פתוחים והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 בנתיבות

מופעי ערב יום העצמאות 71 בנתיבות יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחילו במופעים לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

בערב יום העצמאות יתקיימו במות ברחבי העיר עם להקות מקומיות. למחרת, יתקיימו המופעים הגדולים פרטים בהמשך העמוד.

לוח הופעות של יום העצמאות 2019 לכל הערים בישראל עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בנתיבות

מופעי יום עצמאות 2019 בנתיבות בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

למחרת יתקיימו הופעות במגרש האימונים מתחם הספורטק החל מהשעה 11:00 הופעות של איתי לוי, נועה קירל, מורן מזוז ומני ממטרה.

במות עצמאות 2019 בנתיבות

במות בנתיבות עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים במתחם הספורטק. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: מעוצה אזורית אשכולקרית גתאשקלון

אודות נתיבות

נתיבות, נוסדה בשנת 1956. בתחילה כמעברה, ומאוחר יותר בתור עיירת פיתוח. התושבים הראשונים היו עולים ממרוקו ותוניסיה. בשנות התשעים הצטרפו אליהם עולים מרוסיה ומאתיופיה. במשך שנים רבות סבלה נתיבות מאבטלה גבוהה. ציון דרך מרכזי הוא קברו של הבאבא סאלי, מקובל יליד מרוקו שנקבר בעיר.

בשנת 2001, ההרכב האתני של העיר היה 99.9% יהודים, ללא אוכלוסייה ערבית משמעותית, והאוכלוסייה הייתה מחולקת באופן שווה בין גברים ונשים. העיר מדורגת נמוך יחסית במדד החברתי-כלכלי בעקבות מבצע "שלמה" , נתיבות ספגה מספר רב של עולים מאתיופיה. בסוף שנת 2009 חיו בנתיבות 26,700 תושבים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.