פרדס חנה יום העצמאות 2021 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-17/04/2023, 23:18

לוח הופעות יום העצמאות המעודכן - הרשימה המלאה לכל הערים! למעבר לחצו כאן

אירועי יום העצמאות 2021 בפרדס חנה כרכור יתקיימו ביום רביעי, ה-14.4.2021 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 73 יתקיימו פעילויות: מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2021 בפרדס חנה כרכור

מופעי ערב יום העצמאות 73 בפרדס חנה כרכור יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב. לוח ההופעות היחדי שיתקיים בעיר:

השנה יתקיימו זיקוקי דינור, משאיות שמחה, אמנים, מופעי רחוב ועוד

לוח הופעות של יום העצמאות 2021 המלא עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2021 בפרדס חנה כרכור

ביום עצמאות 2021 בפרדס חנה כרכור בחגיגות עצמאות 73 במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2021 בפרדס חנה כרכור

במות בפרדס חנה כרכור עצמאות 2021, בחגיגות עצמאות בפרדס חנה כרכור 73 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. בשנים הקודמות, הבמה המרכזית תתקיים ברחבת בית הראשונים ובמה נוספת התקיימה ברחב השוק. על הבמה עלו הופעות של זמרים והצגות לילדים. 

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

הבהרה: המידע באתר נאסף מפרסומים שונים ברשת ואינו מהווה מידע רשמי מטעם העיריות.

ערים בחגיגות נוספות: חדרהקיסריה

אודות פרדס חנה

פרדס חנה כרכור היא עיירה במחוז חיפה. בשנת 2016 הייתה אוכלוסיית של 39,561 תושבים. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, אוכלוסיית פרדס חנה-כרכור עמדה בסוף שנת 2016 על 39,561 נפשות. שטח הקרקע הוא 22,596 דונם (22.6 קמ"ר). פרדס חנה מנוהלת על ידי המועצה המקומית הגדולה בישראל לפי גודל האוכלוסייה (בין ערים ללא מעמד מוניציפאלי).

בית הספר הגדול והוותיק ביותר בפרדס חנה-כרכור הוא בית הספר החקלאי בפרדס חנה. הוא הוקם בשנת 1934 על ידי איגוד החקלאים והיה בית הספר החקלאי הראשון לכלול תוכנית בגרות אקדמית מלאה כחלק מתכנית הלימודים שלה. בפרדס חנה-כרכור יש שישה בתי ספר יסודיים לא דתיים, כולל בית ספר דמוקרטי, וארבעה בתי ספר יסודיים דתיים, וכן את בית הספר רימון ולדורף.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!