קצרין יום העצמאות 2021 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-14/04/2021, 06:43

אירועי יום העצמאות 2021 בקצרין יתקיימו ביום רביעי, ה-14.4.2021 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-15.4.2021 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 73, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות בקצרין

המידע מעודכן לשנת 2019, בקרוב נעדכן לשנת 2021.

מופעי ערב יום העצמאות 71 בקצרין ביום העצמאות 2019 יתקיימו החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

לא יתקיימו הופעות בעיר.

לוח ההופעות יום העצמאות 2019 לכל הערים בישראל עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות בקצרין

הופעות יום עצמאות 2019 בקצרין בחגיגות עצמאות 71 יתקיימו במהלך היום וימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות יום העצמאות בקצרין

במות יום העצמאות 2019 בקצרין בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים ברחבת המתנ"ס. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: צפתקריית שמונה

הבהרה: המידע באתר נאסף מפרסומים שונים ברשת ואינו מהווה מידע רשמי מטעם העיריות.

אודות העיר קצרין

קצרין, היא יישוב ישראלי במועצה המקומית של רמת הגולן, המכונה "בירת הגולן". היא היישוב השני בגודלה אחרי מג'דל שמס, והיישוב היהודי הגדול ביותר. בשנת 2016 הייתה אוכלוסיית היישוב 6,998 תושבים. הוא מושבה של המועצה האזורית גולן.

קצרין הוקמה ב-1977 כמרכז עירוני מתוכנן לגולן על פי החלטת ממשלת ישראל בנובמבר 1973. הבנייה החלה בשנת 1976 על רמה מזרחית לכנרת. בשנת 1981, על פי חוק הגולן, ישראל יישמה את החוק האזרחי הישראלי ברמת הגולן (כולל קצרין). חוק זה נידון למועצת הביטחון הבינלאומית ולמועצת הביטחון של האו"ם. קצרין משמשת כעיר מחוז, המספקת שירותים חינוכיים, מנהליים ותרבותיים לאזור שמסביב.

התושבים הראשונים היו זוגות צעירים ואנשי מקצוע חופשיים מתל אביב וחיפה. בסוף שנות ה-80 התיישבו בקצרין מספר גדול של יהודים מבריה"מ לשעבר. כיום, שליש מתושבי העיר הם יהודים מברית המועצות וצאצאיהם. גם מחנכים דתיים עברו לקצרין, הקימו בית ספר דתי ואקדמיה צבאית. קצרין מחולקת לחמש שכונות: גמלא, נווה, קדמה, אפק ובטרה.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.