קרית טבעון יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בקרית טבעון יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 בקרית טבעון יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בקרית טבעון? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המעודכן.

אירועי יום העצמאות 70 בקרית טבעון למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים עם חגיגות נוספות: יקנעם עיליתטירת הכרמלנצרת

עצמאות בקרית טבעון

מופעי ערב יום העצמאות 70 בקרית טבעון ביום העצמאות 2018 יתקיימו ביום רביעי 18.4 החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

הבמה המרכזית תתקיים בקריית השמחות באצטדיון החל מהשעה 21:00 יתקיים מופע מרהיב של מסיבת 70 עצמאות, מצדיעים ללהקה ה-70, להקת “כוורת” עם מיטב הלהקות של טבעון.

לאחר מכן בשעה 22:45 יעלה הזמר והראפר פלד, ובשעה 23:45 יופיע כוכב הראליטי “הכוכב הבא לאירווזיון” – מרגי.

בנוסף תתקיים במה נוספת במגרש רחוב האיריס, שם יתקיים מצעד מחולות לאורך רחוב אלונים ועד האצטדיון בשעה 20:15.

לוח ההופעות ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו.
עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

יום עצמאות בקרית טבעון

אירועי יום העצמאות בקרית טבעון

הופעות יום עצמאות 2018 בקרית טבעון בחגיגות עצמאות 70 יתקיימו ביום חמישי 19.4, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות יום העצמאות בקרית טבעון

במות יום העצמאות 2018 בקרית טבעון בחגיגות עצמאות 70 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים לאורך רחוב אלונים ועד האצטדיון. לאחר מכן ההופעות יתקיימו באצטדיון. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

קרית טבעון, הוקמה בשנת 1958 תוך שילוב של שלושה כפרים קטנים “טבעון” (נוסדה בשנת 1947), קריית עמל (נוסדה בשנת 1937) ואלרואי (נוסדה בשנת 1935). קרית חרושת, נוסדה על ידי הרב מפולין שהתיישבו בה עם חסידיו בשנת 1935, והפך לחלק קרית טבעון בשנת 1979.

טבעון נבנתה על קרקע בבעלות זוג יהודי בריטי שרכש את הקרקע בתחילת 1945. היא התפתחה מאוחר יותר על ידי הקרן הקיימת לישראל על בסיס תוכנית עירונית שהקים אלכסנדר קליין, אדריכל יהודי רוסי שהוזמן על ידי קרן קיימת לישראל.

סמל קרית טבעון הוא רקפת, פרח הגדל בין הסלעים, המשקף את הערכת העיר לטבע ואת מאמציה לשמר את הנוף ולשמור על הסביבה.

5/5 (1)

עוד באתר: מופעי פסח 2019 סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן