ליאור נרקיס עצמאות 2018 לוח הופעות לפי ערים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-16/10/2019, 15:46

ההופעות של ליאור נרקיס ביום העצמאות 2018 למדינת ישראל יתקיימו בערים ברחבי הארץ, כאשר יתקיימו ארבע הופעות שונות. נרקיס יעלה על הבמות בחגיגות עצמאות 70 עם הלהיטים של הזמר הוותיק בזמר המזרחי-ישראלי. באיזה ערים ליאור נרקיס מופיע בערב יום העצמאות? באיזה שעה ההופעה ואיפה? כל הפרטים שאתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם יוצאים לחגוג את יום העצמאות.

ליאור נרקיס הופעות ליאור נרקיס בערב יום העצמאות 2018 - חגיגות 70 לישראל

ליאור נרקיס מגיע בערב יום העצמאות 2018 שיתקיים בתאריך ה-18.4 לארבע הופעות שונות ברחבי הארץ שיתקיימו במרכז, בשפלה ובאזור ירושלים.

ההופעות יתקיימו בערים: ירושלים, בית שמש, רמת גן ולוד. סדר ההופעות משתנה מעיר לעיר, אבל יחל עם פתיחת חגיגות עצמאות 70 למדינת ישראל. אנו מביאים לכם את הפירוט המלא של ההופעות לפי ערים, שעות ומיקום הבמות בעיר שעליה תתקיים ההופעה.

שעות עלייתו לבמה של נרקיס בכל עיר יכול להשתנות, עקב לו"ז צפוף וערב אחד שעל פי פרסומים בתקשורת, יקבל על כל הופעה סכום של 175 אלף ש"ח, שממקם אותו בין הזמרים המרווחים ביותר בערב זה, ושמראה לנו שמסתבר שיש תמורה לארנונה שאנו משלמים.

ליאור נרקיס בירושלים

ליאור נרקיס יגיע בערב יום העצמאות 2018 לירושלים ויעלה לבמה המרכזית שתתקיים בכיכר החתולות בעיר. חגיגות ערב יום העצמאות 70 לישראל בירושלים יחלו החל מהשעה 20:00 עם צאת יום הזיכרון ויימשכו אל תוך הלילה. למחרת, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד נפנופי המנגל המסורתיים. הכניסה חופשית.

בנוסף לכך, יגיעו לירושלים שלל של זמרים רבים בניהם: ישי ריבו, רמי פורטיס, מרגלית צנעני, מושיק עפיה, יוסי אזולאי, אביבה אבידן ואיתי לוי - שיופיעו על במות ברחבי העיר.

ליאור נרקיס בבית שמש

הופעה נוספת של ליאור נרקיס בערב יום העצמאות 2018 תתקיים בבית שמש, שם יעלה לבמה באמפי העיר. חגיגות 70 של ערב יום העצמאות בבית שמש יחלו מהשעה 20:00 ויימשכו אל תוך הלילה. למחרת, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד המנגלים. הכניסה ללא תשלום.

גם קובי אפללו יגיע בערב עצמאות לבמה המרכזית בעיר.

ליאור נרקיס בלוד

בהמשך סיבוב ההופעות של ליאור נרקיס בחגיגות 70, הוא ימשיך להופיע ויגיע לבמת ערב יום העצמאות 2018 של בלוד, שם יעלה לבמה שתתקיים בגן העירוני בעיר. ערב יום העצמאות בלוד יתחיל החל מהשעה 20:00 ויימשך עד אחרי חצות. למחרת היום, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד חגיגות החג. הכניסה בחינם.

גם ישי ריבו ורותם כהן יגיעו בערב עצמאות לעיר ויעלו על הבמה המרכזית.

ליאור נרקיס ברמת גן

ליאור נרקיס לא נח בערב יום העצמאות 2018, ויגיע להופעה נוספת והפעם בעיר רמת גן, על הבמה המרכזית בעיר. ההופעות על הבמה המרכזית תחל משעות הערב בצאת יום הזיכרון, ויחד איתם יהיו מופעי זיזוקי דינור, דוכנים והפעילות. למחרת היום החגיגות ממשיכות, והבמה תמשיך לפעול לצד הפיקניקים המשפחתיים.

יחד עם זאת, יגיעו להופעות בעיר גם מוש בן ארי והזמרת נסרין קדרי.

שימו לב: הדף ממשיך להתעדכן כל הזמן. אם אתם רוצים להגיע להופעה של ליאור נרקיס בערב יום העצמאות, עקבו אחרינו והישארו מעודכנים - אנו לא מפסיקים לעדכן.

אנו נמשיך לעדכן אתכם גם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.