עומר אדם ביום העצמאות 2019 – לוח הופעות לפי ערים

ההופעות של עומר אדם בערב יום העצמאות 2018 למדינת ישראל יתקיימו בערים בצפון, כאשר יופיע חמש הופעות שונות. עומר יעלה על הבמות בחגיגות עצמאות 70 בצפון אחרי שמכר אלפי כרטיסים להופעה באצטדיון סמי עופר בחיפה. למרות המכירה, הביקוש לאדם עדיין נשאר גבוה וירווח עשרות אלפי שקלים להופעה. באיזה ערים עומר אדם יופיע בערב יום העצמאות? מתי יופיע ואיפה? כל הפרטים.

עומר אדם מגיע בערב יום העצמאות 2018 שיתקיים בתאריך ה-18.4 לכבוש את הצפון, ויופיע חמש הופעות בערים שונות ברחבי הצפון, כאשר על-פי פרסומים בתקשורת, ירוויח על כל הופעה בין 180 ל-200 אלף ש”ח.

תושבי הצפון נהנים כל שנה בערב יום העצמאות מהזמרים הכי מבוקשים במדינה, קח למשל בשנה שעברה הופיע אייל גולן ברחבי הצפון. השנה, אדם לקח את הכתר מאייל והוכתר כ-המלך החדש. בנוסף, אותם ערים בצפון ירוויחו מעבר לעומר עוד זמרים מבוקשים בישראל.

ההופעות של עומר אדם בצפון יתקיימו בנצרת עילית, קריית ביאליק, קריית ים, קריית אתא וקריית חיים. שעה עלייתו לבמה ישתנה מעיר לעיר, אנו מעדכנים בצורה המפורטת.

עומר אדם יגיע בערב יום העצמאות 70 ישראל לנצרת עילית ויעלה לבמה שתתקיים ברחבת העירייה בעיר. חגיגות ערב יום העצמאות 2018 בנצרת עילית יחל מהשעה 20:00 ויימשך אל תוך הלילה. למחרת, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד נפנופי המנגלים. הכניסה חופשית.

עומר אדם בקרית ביאליק

הופעה נוספת של עומר אדם בערב יום העצמאות 2018 תתקיים בקרית ביאליקשם יעלה לבמה שתוקם בפארק לב העיר בשכונת אפק. חגיגות 70 של ערב יום העצמאות בקריית ביאליק יחלו מהשעה 20:00 ויימשכו אל תוך הלילה. למחרת, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי הקריה לצד המנגלים. הכניסה ללא תשלום.

בנוסף, על הבמה בקרית ביאליק יופיעו גם סטטיק ובן אל שיגיעו לצפון לשלוש הופעות ועדן בן זקן שתופיע חמש הופעות בצפון.

עומר אדם בקרית ים

בהמשך סיבוב ההופעות של עומר אדם בצפון, הוא ימשיך להופיע ויגיע לבמת ערב יום העצמאות 2018 של קרית ים, שם יעלה לבמה שתתקיים בפארק איינשטיין בעיר. ערב יום העצמאות בקריית ים יתחיל החל מהשעה 20:00 ויימשך עד אחרי חצות. למחרת היום, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד חגיגות החג. הכניסה בחינם.

בנוסף, אל הבמה בקרית ים יגיעו להופיע פאר טסי ואתניקס.

עומר אדם בקרית חיים

כמובן שהחגיגה לא נגמרה, ועומר ממשיך את מסע ההופעות שלו בצפון הארץ, ויופיע גם בקריית חיים בערב יום העצמאות 70 למדינת ישראל. ההופעה תתקיים על במה במרכז העיר, כאשר יופיעו על הבמה אומנים נוספים. הכניסה חופשית לקהל הרחב.

גם עדן בן זקן ומוש בן ארי יופיע על הבמה בשכונת קרית חיים בחיפה.

עומר אדם בקרית אתא

ואם לא די, אז הופעה נוספת של עומר אדם תתקיים בקרית אתא, שם יופיע על במה בפארק הרצל מול אלפי קהל מעריצים. בערב יום העצמאות 2018 בקריית אתא התושבים יכולים להתגאות, כי הם הרוויחו בענק לעומת שאר הערים, שלא יזכו לראות את עומר אדם מופיע. הכניסה בחינם.

גם סטטיק ובן אל יופיעו בקריית אתא בערב יום העצמאות, ביחד עם שלומי שבת ומוקי.

אם לא יצא לכם להגיע לאחת מהבמות ברחבי הערים, תוכלו להגיע להופעות של עומר אדם אחרות ברחבי המדינה, ללא קשר לערב עצמאות.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

עומר אדם הופעות יום העצמאות
5/5 (9)

עוד באתר: מופעי פסח 2019 סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן