שלומי שבת עצמאות 2018 - לוח הופעות לפי ערים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-16/10/2019, 14:46

ההופעות של שלומי בערב יום העצמאות 2018 למדינת ישראל יתקיימו בערים ברחבי הארץ, כאשר יופיע ארבע הופעות שונות. שלומי יעלה על הבמות בחגיגות עצמאות 70 עם הלהיטים של הזמר הוותיק בזמר המזרחי-ישראלי. באיזה ערים שלומי שבת יופיע בערב יום העצמאות? מתי יופיע ואיפה? כל הפרטים שאתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם יוצאים לחגוג את יום העצמאות ברחבי המדינה.

shlomi-sahbat הופעות שלומי שבת בערב יום העצמאות 2018 - חגיגות 70 לישראל

שלומי שבת מגיע בערב יום העצמאות 2018 שיתקיים בתאריך ה-18.4 לארבע הופעות שונות ברחבי הארץ שיתקיימו חלקם במצפון והופעה אחת במרכז.

ההופעות יתקיימו בערים: נתניה, קרית אתא, חדרה ותל חדיד. סדר ההופעות של שלומי ישתנה מעיר לעיר, אבל יחל עם פתיחת חגיגות עצמאות 70 למדינת ישראל.

שעות עלייתו לבמה של שבת בכל עיר יכול להשתנות, עקב לו"ז צפוף וערב אחד שעל פי פרסומים בתקשורת, יקבל על כל הופעה סכום של 180 ש"ח, שממקם אותו בין הזמרים המרווחים ביותר בערב הזה.

שלומי שבת בנתניה

שלומי שבת יגיע בערב יום העצמאות 2018  לנתניה ויעלה לבמה שתתקיים במרכז בעיר. חגיגות ערב יום העצמאות 70 לישראל בנתניה יחלט החל מהשעה 20:00 ויימשכו אל תוך הלילה. למחרת, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד נפנופי המנגל המסורתיים. הכניסה חופשית.

בנוסף לשלומי, גם התקווה 6 יגיעו להופעה בעיר, ולאחר מכן סקאזי יעלה על הבמה למסיבת טראנס מטורפת על הבמה המרכזית.

שלומי שבת בחדרה

הופעה נוספת של שלומי שבת בערב יום העצמאות 2018 תתקיים בחדרה, שם יעלה לבמה שתוקם ברחוב הנשיא בעיר. חגיגות 70 של ערב יום העצמאות בחדרה יחלו מהשעה 20:00 ויימשכו אל תוך הלילה. למחרת, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד המנגלים. הכניסה ללא תשלום.

גם עדן בן זקן תגיע ותעלה להופעה בעיר שתקיים בבמה המרכזית.

שלומי שבת בקרית אתא

בהמשך סיבוב ההופעות של שלומי שבת בצפון, הוא ימשיך להופיע ויגיע לבמת ערב יום העצמאות 2018 של קרית אתא, שם יעלה לבמה שתתקיים בפארק איינשטיין בעיר. ערב יום העצמאות בקרית אתא יתחיל החל מהשעה 20:00 ויימשך עד אחרי חצות. למחרת היום, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד חגיגות החג. הכניסה בחינם.

בנוסף לשלומי, גם עומר אדם, מוקי וסטטיק ובן אל תבורי יגיעו להופעות בעיר שמרכזת את הזמרים הכי חמים במדינת ישראל.

שלומי שבת בתל חדיד

תל חדיד, יישוב קהילתי הנמצא ליד נתב"ג, מרכז את כל היישובים והמושבים סביבו להופעות גדולות בערב יום העצמאות. על הבמה יעלה שלומי שבת שיופיע מול אלפי אנשים. בנוסף, גם פאר טסי יגיע לבמה בתל חדיד להנעים את חגיגות יום העצמאות 2018 בחגיגות 70 במועצה.

למחרת היום, לבבות משפחות יצאו להדליק מנגלים ברחבי הפארקים סיבוב חבל מודיעין.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.