קייטנות קיץ 2018 באור יהודה - פרטים והרשמה

 • מאת Ticketsi
 • עודכן ב-19/08/2019, 19:34

החופש הגדול מגיע ואיתו קייטנות קיץ 2018 באור יהודה שיתקיימו בחודשים יולי אוגוסט במגוון נושאים שיעסיקו את ילדכם במשך החופשה. סדר היום בקייטנות באור יהודה מאפשרות חוויה ערכית וחברתית ובעיקר מסגרת בה הילדים יוכלו להנות במהלך הקיץ. ההרשמה לקייטנות החלה ותוכלו לבחור בין מבחר עצום של קייטנות באור יהודה. כל הפרטים

קייטנות קיץ 2018 קייטנות קיץ 2018 באור יהודה

החופש הגדול מגיע ואיתו קייטנות לקיץ 2018 באור יהודה עם מיטב האנשים שיעשירו ויכייפו עם הילדים. חופשת חניכי גני החובה ותלמידי בית הספר היסודי יצאו לחופש ביום שישי, בתאריך 29.6 תשע"ח. תלמידי בית הספר העל יסודיים בהם חטיבה ותיכון ותלמידי כיתות יג' ו-יד' יצאו לחופש בתאריך ה-20.6. החופש הגדול יסתיים בתאריך ה-2.9, יום ראשון ואיתו שנת הלימודים 2018-2019 תיפתח.

זה לא פשוט להעסיק את הילדים בחופש, בהנחה שאין מי שישמור עליהם במהלך החופשה. הורים רבים מחפשים פתרונות יצירתיים להעסיק את הילדים עם אטרקציות והצגות ילדים, ונראה שהפתרון האידאלי הוא קייטנות קיץ 2018 שמהווה אלטרנטיבה טובה ואיכותית לחופש הגדול.

הן ממשיכות את המסגרת עבור הילדים שרגילים למסגרת היום יומית של הגנים והבית הספר, ומאפשרת מסגרת חינוכית והחברתית אחרת וחדשה מספסל הלימודים.

קייטנות אור יהודה 2018

קייטנות קיץ 2018 באור יהודה

קייטנות קיץ באור יהודה יתקיימו עם בואו של החופש הגדול, וימשיך את המסגרת החינוכית בה ילדכם רגיל מבית הספר ומהגן. ישנם קייטנות קיץ 2018 מגוונות, הראשון בהן הוא קייטנות הקיץ העירוניות המסובסדות על-ידי משרד החינוך והעירייה, ומאידך נמצאות הקייטנות הפרטיות בהן יש מגוון של תאריכים ומחזורים שונים במהלך החופש הגדול.

חדש: מציאות מדומה VR לקייטנה - מהיום כל הציוד של המציאות מדומה VR יכול להגיע לקייטנה שלכם בקלות וללא מאמץ במחירים משתלמים מאוד. לפרטים נוספים >>

קייטנות הספורט של אור יהודה - 1-19.7.2018

הקייטנות מיועדת לבוגרי כיתות א' עד ו' שאוהבין ספורט. הקייטנות יתקיימו בימים ראושן עד חמישי, שעות בוקר מ-09:00 עד 12:00, שעות צהריים מ-15:00 עד 19:45. מחיר הקייטנות: 1,500 ש"ח. ההרשמה עד ה-21.6. ארבעה מסלולים לבחירתכם:

 • מסלול ספורט כללי - שיעורי ספורט – כדורסל, כדורגל, כדורעף, משחקי כדור, תחרויות ספורט, ימי בריכה, ימית 2000 ,פעילות אקסטרים, סינמה סיטי ו- Ijump ,בהדרכת מאמנים מקצועיים. מתקיים באולם רבין בשכונת נווה רבין.
 • מסלול כדורגל - אימונים מקצועיים, תחרויות, ימי בריכה, ימית 2000 ,פעילות אקסטרים, סינמה סיטי, Ijump ,טורניר באצטדיון העירוני ואווירה של מונדיאל - בהדרכת דן פוזננסקי וצוות מאמנים. מתקיים באולם מרכז הפיס.
 • מסלול התעמלות קרקע - אימונים מקצועיים, ימי בריכה, ימית 2000, פעילות אקסטרים, סינמה סיטי ו- Ijump, בהדרכת צוות "טל ספורט". מתקיים בהיכל הספורט. לנבחרת יתקיים מסלול "מחנה אימונים" הכולל יציאות מחוץ לעיר.
 • מסלול התעמלות אמנותית - אימונים מקצועיים, ימי בריכה, ימית 2000, פעילות אקסטרים, סינמה סיטי ו- Ijump, בהדרכת צוות "אלונג'ים". מתקיים בהיכל הספורט. לנבחרת יתקיים מסלול "מחנה אימונים" הכולל יציאות מחוץ לעיר.

קייטנות הקיץ לגיל הרך באור יהודה 2018

עיריית אור יהודה ומתנ"ס העיר יקיים קייטנות לגילאי 3-6 בחמישה מסלולים שונים. בכל המסגרות הילדים יעסקו בארץ ישראל, ילמדו על הערים, הנהרות ונחלים, יכירו את תל אביב וירושלים ויחפשו למפת ארץ ישראל. הקייטנה תתקיים בין התאריכים 1-19 ביולי בשעות שונות.

 • קייטנה ממשלית - בין השעות 08:00-13:00. מחיר: 861 ש"ח
 • קייטנה ילדודס - בין השעות 08:00-13:00. מחיר: 1,500 ש"ח.
 • קייטנה ממשלית עד השעה 16:00, מחיר: 1,295 ש"ח.
 • קייטנה ילדודס עד השעה 16:00, מחיר: 2,000 ש"ח.
 • הארכת מסגרת "בית ספר של החופדש הגדול" עד השעה 16:00, מחיר: 850 ש"ח.

קייטנת "בית הספר של החופש הגדול" באור יהודה 

משרד החינוך יתקיים מתאריך ה-1.7.2018 ועד לתאריך 21.7.2018. הקייטנה תתקיים בין השעות 08:00-13:00 בהמשך כל השבוע, לא כולל ימי שישי. הקייטנה מיועדת לתלמידי בית ספר בכיתות א'-ג'.

הנושא המרכזי לקייטנת קיץ תשע"ח הוא "מפליגים עם סיפורים". כחלק מהתוכנית, ישולבו בקייטנות מפגשי בוקר מיוחדים, פעילויות תרבות, למידה והעשרה בתחומים שונים כמו ספורט, אמנות, חינוך סביבתי ועוד, יחד עם פעילויות חברתיות וערכיות עם תכנים ערכיים בדגש למעורבות חברתית, האחר הוא אני, התייחסות לקבוצה וערכי מפתח הל"ב.

את כל יופקדו מורים או מדריכים שיהיו אחראים על העסקת הילדים במסגרת התוכנית. משרד החינוך שם דגש על הצוות המקצועי, שמחייב את מנהל או רכז התכנית בעיר בתעודת בהוראה, ולמדריך הילדים בתוכנית להיות סטודנט להוראה עם ניסיון בליווי נוער.

הקייטנות כוללת אורחת בוקר אותה יקבלו התלמידים בתפריט על-פי המלצות משרד הבריאות: כריך מלחם מלא לחמנייה מחיטה מלא ויחד איתו אחד מהמרכיבים הבאים: גבינה עד 5 אחוז שומן, טונה, אבוקדו, ביצה, חומוס ובתוספת ירקות. משרד החינוך הגדיר כללים לארבעת מרכיבים אותם מחייב להגיש לתלמידים בארוחה והן: מים, דגנים, חלבון וירק.

בעלי קייטנות? לפרסום באתר פנו אלינו באימייל: ticketsi.co.il@gmail.com

מחירים לקייטנות קיץ 2018 באור יהודה

מחירי הקייטנות באור יהודה בקיץ 2018 מגוונות ונעות בין מאות שקלים בלבד לקייטנה עירונית שמסובסדת על ידי משרד החינוך ועד 4,000 ש"ח לקייטנה פרטית בה ילדכם ילווה רוב החופש הגדול. יש להסתכל על תוכנית הקייטנה כדי לדעת האם המחיר באמת משתלם לעומת הדברים המוצעים בה, ויש לזכור שהתוכנית ניתנת לשינויים ודברים יכולים להתבטל בה.

מחיר הקייטנות העירוניות נעים בין כמה מאות שקלים בלבד, שיש לזכור שהן מסובסדות על-ידי משרד החינוך במיוחד להורים. מחיר הקייטנות מעיר לעיר משנה, בהתאם למעמד סוציו-אקונומי (מעמד חברתי-כלכלי) בו העיר נמצא.

כך למשל, ערים עם מדד חברתי 1-4 הנחשב הנמוך ביותר, לא ישלמו כלל לא הקייטנות ומשרד החינוך משתתף במימון מלא של התוכנית. ערים במעמד חברתי 5-7 משתתפים חלקית בתשלום, וההורים יצטרכו לשלם 300 ש"ח לכל התקופה. ערים במעמד חברתי 8-10 ישלמו 450 ש"ח לקייטנה.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

הרשמה לקייטנות קיץ 2018 באור יהודה

הרשמה לקייטנות קיץ 2018 באור יהודה נעשות בצורה ומהירה בהתאם לקייטנה בה בחרתם. הרשמה לקייטנה של העירייה, מתבצעת דרך העירייה עצמה ופרטים תוכלו לקבל דרך מוקד 106.  ההרשמה לקייטנה "בית הספר של החופש הגדול" של משרד החינוך דרך האתר הבא או דרך העירייה.

לעומת זאת, הרשמה לקייטנה פרטית מתבצעת דרך המפעיל עצמו ואם מדובר בחברת קייטנות, אז דרך המשרד בו הם פועלים. יש לזכור שההרשמה מותנת על בסיס מקום פנוי, ואם ניסיון שלנו - יש ביקוש גדול לקייטנות והמקומות אליהן מסתיימים במהירות.

אנחנו כל הזמן בפייסבוק שלנו לכל שאלה על קייטנות של קיץ 2018 בישראל - עשו לנו לייק.

אירועים נוספים בעיר:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.