קייטנות קיץ 2018 בבת ים - פרטים והרשמה

 • מאת Ticketsi
 • עודכן ב-19/08/2019, 19:34

החופש הגדול מגיע ואיתו קייטנות קיץ 2018 בבת ים שיתקיימו ביולי אוגוסט במגוון נושאים שיעסיקו את ילדכם במשך החופשה. סדר היום בקייטנות בבת ים מאפשרות חוויה ערכית וחברתית ובעיקר מסגרת בה הילדים יוכלו להנות במהלך הקיץ. ההרשמה לקייטנות החלה ותוכלו לבחור בין מבחר עצום של קייטנות בבת ים. כל הפרטים

קייטנות קיץ 2018 קייטנות קיץ 2018 בבת ים

החופש הגדול מגיע ואיתו קייטנות לקיץ 2018 בבת ים עם מיטב האנשים שיעשירו ויכייפו עם הילדים. חופשת חניכי גני החובה ותלמידי בית הספר היסודי יצאו לחופש ביום שישי, בתאריך 29.6 תשע"ח. תלמידי בית הספר העל יסודיים בהם חטיבה ותיכון ותלמידי כיתות יג' ו-יד' יצאו לחופש בתאריך ה-20.6. החופש הגדול יסתיים בתאריך ה-2.9, יום ראשון ואיתו שנת הלימודים 2018-2019 תיפתח.

זה לא פשוט להעסיק את הילדים בחופש, בהנחה שאין מי שישמור עליהם במהלך החופשה. הורים רבים מחפשים פתרונות יצירתיים להעסיק את הילדים עם חופשת בארץ או בחו"ל ובילויים בהצגות ילדים, ונראה שהפתרון האידאלי הוא קייטנות קיץ 2018 שמהווה אלטרנטיבה טובה ואיכותית לחופש הגדול.

הן ממשיכות את המסגרת עבור הילדים שרגילים למסגרת היום יומית של הגנים והבית הספר, ומאפשרת מסגרת חינוכית והחברתית אחרת וחדשה מספסל הלימודים.

חדש: מציאות מדומה VR לקייטנה - מהיום כל הציוד של המציאות מדומה VR יכול להגיע לקייטנה שלכם בקלות וללא מאמץ במחירים משתלמים במיוחד. לפרטים נוספים >>

קייטנות בבת ים 2018

קייטנות קיץ 2018 בבת ים

קייטנות קיץ בבת ים יתקיימו עם בואו של החופש הגדול, וימשיך את המסגרת החינוכית בה ילדכם רגיל מבית הספר ומהגן. ישנם קייטנות קיץ 2018 מגוונות, הראשון בהן הוא קייטנות הקיץ העירוניות המסובסדות על-ידי משרד החינוך והעירייה, ומאידך נמצאות הקייטנות הפרטיות בהן יש מגוון של תאריכים ומחזורים שונים במהלך החופש הגדול.

קייטנות הקיץ העירוניות מיועדות לילדי גן ולילדי בית ספר. הקייטנות כוללות שפע של פעילויות המותאמות לפי גיל. כל הקייטנות מאושרות על ידי משרד החינוך.

 1. מחזור ראשון: 1.7– 21.7
 2. מחזור שני 22.7 – 6.8
 3. מחזור שלישי 9.8 – 13.8 – במרכז קהילתי בית צדיק

(ללא ימי ו' בין השעות 8:00 – 13:00, עם אפשרות להארכה עד 16:00)

לגיל הרך: קייטנות בגני הילדים ללא יציאות, בתוכנית: הצגות, שירים, שעות סיפור סדנאות בתחומי יצירה , מדע, בישול.

קייטנות לגיל הרך במרכזים הקהילתיים הכוללות יציאות יתקיימו קייטנות לגיל הרך במרכזים הקהילתיים שבהן יהיו יציאות כגון: בריכה, קיפצובה, מיני ישראל, הצגה, כל זאת בנוסף לפעילויות תנועה, ריקוד, ספורט, יצירה, בישול, מדע, שעת סיפור, תאטרון בובות.

קייטנות לילדי בבית ספר כיתות ג'-ו'

במרכזים הקהילתיית: קיץ של חוויות מאתגרות - בישול, יצירה, ימי ספורט, ימי כיף ויציאות לבריכות, לסופרלנד, סינמה סיטי, ימית 2000

קייטנות ייחודיות בבת ים

 • קייטנת אקשן על גלגלים – אטרקציות מיוחדות: גלישת גלים, סופרלנד, סינמה סיטי, קוקה קולה, החלקה על הקרח ועוד. ימים ושעות שונים מקייטנה רגילה.(משותף לכל המרכזים הקהילתיים)
 • קייטנת שייט – בקייטנה לומדים החניכים את תורת השייט ויסודות הימאות, טכניקת שליטה בסירה ויתנסו בגלישת גלים, גלישת רוח וחתירת אקסטרים וקיאקים.(כותר הפיס)
 • Summer school - קיטנה לימודית וחווייתית, המשלבת לימודי אנגלים עם נופש פעיל , הלימודים יועברו בצורה מקצועית וחווייתית ע"י מדריכים דוברי אנגלית שפת אם. חווית הלמידה כוללת תרגול לפי רמות.
 • קייטנת מוכנות לכתה א' – במהלך הקייטנה ירכשו הילדים את המיומנויות הבאות: הכרת המספרים, אוריינות, מוטוריקה עדינה וגסה, הבנת הנשמע, חשיבה לוגית ועוד. הלימוד יועבר באופן מקצועי וחוויתי ע"י מורים . הילדים ישתתפו באטרקציות כמו קיפצובה, מיני ישראל, בריכה ועוד. (גורדון, יגלום)
 • קייטנת קיץ טכנולוגי – המשתתפים יתנסו בפעילות יצירה וחדשנות של עולמות תוכן שונים: אנימציה, קומיקס, הכרת תוכנות מחשב, ניסויים משעיים. הקיטנה תתקיים 5 ימים בין 22.7-28.7 בין השעות 8:00 – 13:00 (הבונים, כותר הפיס ויגלום)
 • קייטנת מחול – שעורי מחול בסגנונות שונים: היפ – הופ, מחול מודרני, רקוד מזרחי, ריקודי עם . שעורים המועברים ע"י מורים מקצועיים בנוסף ליציאות: לבריכה, סופרלנד  ועוד.(יגלום, עופר)
 • קייטנת מאסטר שף – סדנאות שונות מכל העולם. מאיטליה נכין פסטות, נקפוץ לאסיה הרחוקה ונכין מטעמים מהמזרח הרחוק, בישול ים תיכוני ועוד. (כנרת)
 • קייטנת כדורגל וספורט – חוויה ספורטיבית בהדרכה מקצועית, מגוון אימונים ופעילויות בתחומי הספורט, יציאה לבריכה, סופרלנד, סינמה סיטי , ימית 2000 ועוד. (עופר)
 • קייטנה דתית – קייטנה באווירה דתית לפי קבוצות. (אורות התורה)

קייטנת "בית הספר של החופש הגדול" בבת ים 

משרד החינוך יתקיים מתאריך ה-1.7.2018 ועד לתאריך 21.7.2018. הקייטנה תתקיים בין השעות 08:00-13:00 בהמשך כל השבוע, לא כולל ימי שישי. הקייטנה מיועדת לתלמידי בית ספר בכיתות א'-ג'. המחיר הוא 300 ש"ח.

הנושא המרכזי לקייטנת קיץ תשע"ח הוא "מפליגים עם סיפורים". כחלק מהתוכנית, ישולבו בקייטנות מפגשי בוקר מיוחדים, פעילויות תרבות, למידה והעשרה בתחומים שונים כמו ספורט, אמנות, חינוך סביבתי ועוד, יחד עם פעילויות חברתיות וערכיות עם תכנים ערכיים בדגש למעורבות חברתית, האחר הוא אני, התייחסות לקבוצה וערכי מפתח הל"ב.

את כל יופקדו מורים או מדריכים שיהיו אחראים על העסקת הילדים במסגרת התוכנית. משרד החינוך שם דגש על הצוות המקצועי, שמחייב את מנהל או רכז התכנית בעיר בתעודת בהוראה, ולמדריך הילדים בתוכנית להיות סטודנט להוראה עם ניסיון בליווי נוער.

הקייטנות כוללת אורחת בוקר אותה יקבלו התלמידים בתפריט על-פי המלצות משרד הבריאות: כריך מלחם מלא לחמנייה מחיטה מלא ויחד איתו אחד מהמרכיבים הבאים: גבינה עד 5 אחוז שומן, טונה, אבוקדו, ביצה, חומוס ובתוספת ירקות. משרד החינוך הגדיר כללים לארבעת מרכיבים אותם מחייב להגיש לתלמידים בארוחה והן: מים, דגנים, חלבון וירק.

בעלי קייטנות? לפרסום הקייטנה באתר פנו אלינו באימייל: ticketsi.co.il@gmail.com

מחירים לקייטנות קיץ 2018 בבת ים

מחירי הקייטנות בבת ים בקיץ 2018 מגוונות ונעות בין מאות שקלים בלבד לקייטנה עירונית שמסובסדת על ידי משרד החינוך ועד 4,000 ש"ח לקייטנה פרטית בה ילדכם ילווה רוב החופש הגדול. יש להסתכל על תוכנית הקייטנה כדי לדעת האם המחיר באמת משתלם לעומת הדברים המוצעים בה, ויש לזכור שהתוכנית ניתנת לשינויים ודברים יכולים להתבטל בה.

מחיר הקייטנות העירוניות נעים בין כמה מאות שקלים בלבד, שיש לזכור שהן מסובסדות על-ידי משרד החינוך במיוחד להורים. מחיר הקייטנות מעיר לעיר משנה, בהתאם למעמד סוציו-אקונומי (מעמד חברתי-כלכלי) בו העיר נמצא.

כך למשל, ערים עם מדד חברתי 1-4 הנחשב הנמוך ביותר, לא ישלמו כלל לא הקייטנות ומשרד החינוך משתתף במימון מלא של התוכנית. ערים במעמד חברתי 5-7 משתתפים חלקית בתשלום, וההורים יצטרכו לשלם 300 ש"ח לכל התקופה. ערים במעמד חברתי 8-10 ישלמו 450 ש"ח לקייטנה.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

הרשמה לקייטנות קיץ 2018 בבת ים

הרשמה לקייטנות קיץ 2018 בבת ים נעשות בצורה ומהירה בהתאם לקייטנה בה בחרתם. הרשמה לקייטנה של העירייה, מתבצעת דרך העירייה עצמה ופרטים תוכלו לקבל דרך מוקד 106.  ההרשמה לקייטנה "בית הספר של החופש הגדול" של משרד החינוך דרך האתר הבא או דרך העירייה.

לעומת זאת, הרשמה לקייטנה פרטית מתבצעת דרך המפעיל עצמו ואם מדובר בחברת קייטנות, אז דרך המשרד בו הם פועלים. יש לזכור שההרשמה מותנת על בסיס מקום פנוי, ואם ניסיון שלנו - יש ביקוש גדול לקייטנות והמקומות אליהן מסתיימים במהירות.

אנחנו כל הזמן בפייסבוק שלנו לכל שאלה על קייטנות של קיץ 2018 בישראל - עשו לנו לייק.

אירועים נוספים בעיר:

 • יום העצמאות 2018 בבת ים
Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.