קייטנות קיץ 2018 בחיפה – פרטים והרשמה

החופש הגדול נפתח עם קייטנות קיץ 2018 בחיפה שהתקיימו בחודשים יולי ואוגוסט במגוון נושאים שיתפוס את ילדיכם במהלך חופשת הקיץ. סדר היום במחנות הקיץ בחיפה מציע חוויה ערכית וחברתית ובמיוחד מסגרת שבה ילדים יכולים ליהנות בה. ההרשמה לקייטנות הקיץ החלה ואתה יכול לבחור מתוך מבחר עצום של קייטנות בחיפה. כל הפרטים

קייטנות קיץ 2018

החופש הגדול מגיע עם קייטנות קיץ 2018 בחיפה עם מיטב האנשים אשר יעשירו ויבלו עם הילדים. החופשה של הגנים ותלמידי בית הספר היסודי החלה ביום שישי, בתאריך 29.6.2011. תלמידי התיכון, כולל תלמידי תיכון ותלמידי תיכון וסטודנטים מכיתות י”ג ו-14 יצאו לחופשה בתאריך ה-20 ביוני. חופשת הקיץ מסתיימת ב-2 בספטמבר, יום ראשון ועם זאת שנת הלימודים 2018-2019 ייפתח.

זה לא קל לשמור על הילדים בחופשה, בהנחה שאין מי לשמור אותם במהלך החופשה. הורים רבים מחפשים פתרונות יצירתיים להעסיק את הילדים עם אטרקציות והצגות לילדים ונראה כי הפתרון האידיאלי הוא קייטנות  קיץ 2018, המהווה חלופה טובה לחופש הגדול.

הקייטנות ממשיכים את המסגרת לילדים המורגלים במסגרת היומיומית של הגנים וביתי הספר, ומספקים מסגרת חינוכית וחברתית חדשה וחדשה במסגרת.

בעלי קייטנות רוצים לפרסם כאן ובאתר? צרו איתנו קשר באימייל: 
ticketsi.co.il@gmail.com

חדש: מציאות מדומה VR לקייטנה – מהיום כל הציוד של המציאות מדומה VR יכול להגיע לקייטנה שלכם בקלות וללא מאמץ במחירים משתלמים מאוד. לפרטים נוספים >>

קייטנות קיץ בחיפה יתקיימו עם בואה של חופשת הקיץ הגדול וימשיכו את המסגרת החינוכית שבה הילד שלך מכיר מהגן או מהבית ספר. יש מחנות קיץ שונים בשנת 2018, שהראשון בהם הוא מחנות הקיץ בקיץ המסובסדים על ידי משרד החינוך והעירייה. מאידך, ישנם מחנות קיץ פרטיים עם מגוון תאריכים ותקופות שונות במהלך חופשת הקיץ. להלן הקייטנות בחיפה:

קייטנת קיץ בתיאטרון ואמנות פלסטית בתיאטרון חיפה – קייטנה מיוחדת של אמנות פלסטית ואמנות במהלך חופשת הקיץ לילדים בכיתות ג’-ו’ (גילאים 8-12) כולל הפקת מופע סיום מיוחד! הקייטנה מתקיימת ב-2 מחוזרים שונים עם צוות מקצועי בתיאטרון חיפה. הקייטנה כוללת: דרמה, תנועה, כניסה לדמויות, פיתוח קול, תיאטרון צלליות, מסכות ועוד. את הקייטנה מדריכים אנשי מקצוע מתחום אומנות הבמה.

מחזור ראשון: 1.7.18 – 19.7.18 – הפקת הסיום המחזמר “אוליבר טוויסט”

מחזור שני: 22.7.18 – 9.8.18 – הפקת הסיום המחזמר “הקוסם מארץ עוץ”

הזמנת הקייטנה תיאטרון ואמנות פלסטית בתיאטרון חיפה דרך האתר הבא.

קייטנת “בית הספר של החופש הגדול” בחיפה של משרד החינוך יתקיים מתאריך ה-1.7.2018 ועד לתאריך 21.7.2018. הקייטנה תתקיים בין השעות 08:00-13:00 בהמשך כל השבוע, לא כולל ימי שישי. הקייטנה מיועדת לתלמידי בית ספר בכיתות א’-ג’.

הנושא המרכזי לקייטנת קיץ תשע”ח הוא “מפליגים עם סיפורים”. כחלק מהתוכנית, ישולבו בקייטנות מפגשי בוקר מיוחדים, פעילויות תרבות, למידה והעשרה בתחומים שונים כמו ספורט, אמנות, חינוך סביבתי ועוד, יחד עם פעילויות חברתיות וערכיות עם תכנים ערכיים בדגש למעורבות חברתית, האחר הוא אני, התייחסות לקבוצה וערכי מפתח הל”ב.

את כל יופקדו מורים או מדריכים שיהיו אחראים על העסקת הילדים במסגרת התוכנית. משרד החינוך שם דגש על הצוות המקצועי, שמחייב את מנהל או רכז התכנית בעיר בתעודת בהוראה, ולמדריך הילדים בתוכנית להיות סטודנט להוראה עם ניסיון בליווי נוער.

הקייטנות כוללת אורחת בוקר אותה יקבלו התלמידים בתפריט על-פי המלצות משרד הבריאות: כריך מלחם מלא לחמנייה מחיטה מלא ויחד איתו אחד מהמרכיבים הבאים: גבינה עד 5 אחוז שומן, טונה, אבוקדו, ביצה, חומוס ובתוספת ירקות. משרד החינוך הגדיר כללים לארבעת מרכיבים אותם מחייב להגיש לתלמידים בארוחה והן: מים, דגנים, חלבון וירק.

בעלי קייטנות? לפרסום הקייטנה באתר פנו אלינו באימייל: ticketsi.co.il@gmail.com

מחירים לקייטנות קיץ 2018 בחיפה

מחירי קייטנות הקיץ בחיפה בקיץ 2018 משתנים ונעים בין מאות שקלים בלבד למחנה קיץ עירוני מסובסד על ידי משרד החינוך ועד 4,000 ₪ למחנה קיץ פרטי בו יהיה ילדכם את רוב חופשת הקיץ. יש לזכור שהתוכניות כפופה לשינויים ויש אפשרות שדברים התבטלו או ישתנו.

מחיר הקייטנות העירוניות נעים בין כמה מאות שקלים בלבד, שיש לזכור שהן מסובסדות על-ידי משרד החינוך במיוחד להורים. מחיר הקייטנות מעיר לעיר משנה, בהתאם למעמד סוציו-אקונומי (מעמד חברתי-כלכלי) בו העיר נמצא.

כך למשל, ערים עם מדד חברתי 1-4 הנחשב הנמוך ביותר, לא ישלמו כלל לא הקייטנות ומשרד החינוך משתתף במימון מלא של התוכנית. ערים במעמד חברתי 5-7 משתתפים חלקית בתשלום, וההורים יצטרכו לשלם 300 ש”ח לכל התקופה. ערים במעמד חברתי 8-10 ישלמו 450 ש”ח לקייטנה.

קייטנות מדליקות נוספות תוכלו למצוא עם קייטנות בראשון לציון שיתקיימו ברחבי העיר, גם קייטנות בגבעתיים מביאים עיסוק יפה לילדים במהלך החופשה.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

הרשמה לקייטנות קיץ 2018 בחיפה

ההרשמה למחנות קיץ 2018 בחיפה מתקיימת במהירות ובהתאם למחנה שתבחר. ההרשמה למחנה העירייה מתבצעת באמצעות העירייה עצמה ופרטים שתוכל לעבור דרך מרכז 106 של העירייה. ההרשמה לקייטנה “בית הספר של החופש הגדול” של משרד החינוך דרך האתר הבא או דרך העירייה.

מצד שני, ההרשמה למחנה קיץ פרטי מתבצעת באמצעות המפעיל עצמו ואם זה מחנה קיץ, אז דרך המשרד שבו הם עובדים. יש לזכור כי ההרשמה כפופה לזמינות, ואם הניסיון שלנו – יש ביקוש גדול למחנות קיץ ומקומות כי בסופו של דבר הן מבוססות על מקום פנוי בלבד.

אנחנו כל הזמן בפייסבוק שלנו לכל שאלה על קייטנות של קיץ 2018 בישראל – עשו לנו לייק.

5/5 (9)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן