בית אבא חושי חיפה – לוח הופעות והזמנת כרטיסים

בית אבא חושי חיפה כרטיסים ולוח הופעות

אירועים קרובים

מגוון תאריכים

איך להגיע לבית אבא חושי חיפה?

מפה הגעה לבית אבא חושי חיפה

מפה עם מסלול הגעה

בית אבא חושי כתובת וטלפון

כתובת: אבא הלל סילבר 71, חיפה, טלפון: 04-822-7850

אולמות נוספים בעיר:

בית אבא חושי לתרבות וחברה, נבנה בשנת 1969 במורדותיו הצפוניים של ואדי רושמיה (נחל גיבור), בלב שכונת נווה שאנן הירוקה.

המרכז הוקם כפתרון ליוזמת המורשת שהעלה ראש עיריית חיפה לשעבר, אבא חושי, להפוך את העיר חיפה למרכז תרבותי ולעיירת השפעה לאומית.

תחומי הפעילות המרחביים כוללים: אודיטוריום של 500 מושבים, אולם הרצאות של 100 מושבים, כניסה סגורה ומרווחת, סטודיו לריקודים עם קירות מראות ורצפות פרקט, שיעורי בית ספר, סמינרים ומרכז כושר. כל המתקנים המורכבים ממוקמים בלב אזור של ירק.

נושאי הפעילות כוללים: סדרת קונצרטים, מופעים, הרצאות, ימי עיון ואירועים. כמרכז לפעילות פנאי, מאורגנות קבוצות פעילות שונות, הכוללות ספורט, הגנה עצמית על כל צורותיה, פעילות חדשנית ואף אזוטרית, על מנת לספק מגוון רחב של פעילויות לביקוש ציבורי מגוון.

אמנויות הבמה, האמנים וההרכבים הבינלאומיים, שרובם נמצאים בישראל לראשונה, כוללים אמנים ידועים ואנסמבלים מארצות הברית, הולנד, איטליה, צ’כיה, צרפת, בולגריה, יוון, ברזיל ודרום אפריקה. אמנים ישראלים ידועים מופיעים ב”מועדון השירים”.

היבט נוסף של פעילות פנאי שמציע מרכז קהילתי אבא חושי הוא שפע של קבוצות פעילות הפועלות כל שעות היום, לכל הגילאים מגיל צעיר ועד מבוגר וממוקדות סביב נושאים של הגנה עצמית, שפות זרות, אמנות יצירתית, מוסיקה, דרמה, ריקודים אתניים, בלט קלאסי, ג’אז, ריקודים סלוניים, הכנה צבאית לצעירים, מוסיקה לילדים צעירים.

פעילויות מגוונות ואפילו סמינרים בנושא רפואה אלטרנטיבית, “יום שלישי בייבי קלאב” מציעה סדרת הצגות לילדים פעמיים בחודש. גלריית האמנות החדשה מציגה שינויים בתערוכות אמנות לציורים, תערוכות וצילומים.

אין מידע על הדירוג

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן