היכל התרבות בת ים לוח הופעות וכרטיסים

קטגוריה

היכלי תרבות

פעילות

בהתאם למופע

מיקום

מרכז

היכל התרבות בת ים

מפה הגעה להיכל התרבות בת ים

מפה עם מסלול הגעה

היכל התרבות בת ים כתובת וטלפון

כתובת: רח' סמטת אופיר 3 טלפון: 03-508-0031 חניה חינם

היכל התרבות בת ים לוח הופעות והצגות

מופעים קרובים

מגוון תאריכים

בשנת 2008 נערכה בבת-ים הביאנלה הבין-לאומית של עיריית בת-ים, שהוקדשה לבדיקה מחודשת של שטחים עירוניים באמצעות אמנות ואדריכלות. ב-2010 התקיימה הביאנלה השנייה, “תזמון”, בה הוצגו מתקנים ספציפיים לאתר מעצבים ואדריכלים מרחבי העולם. בעיר שני קניונים, קניון בת ים, שנפתחה ב-1993, וקניון בת ים.

מיקומה של בת ים על הים התיכון הופך אותה לפופולארית בקרב חופים. לבת ים יש טיילת ארוכה באורך של כ-3.2 ק”מ לאורך האוקיינוס המסופקת עם פאבים ומסעדות. בעיר יש שישה חופים, שאחד מהם מוגן על ידי שובר גלים. מוזיאון בת ים מציג אמנות עכשווית.

מוזיאונים אחרים כוללים את מוזיאון בן ארי ומוזיאון ריבק שבו מתגוררים עבודותיו של יששכר בער ריבק. יש גם מוזיאון לזכרו של הסופר היידי שלום אש, שחי את שנותיו האחרונות בבת ים, ואת מוזיאון השואה הקטן.

היכל התרבות של בת ים מציג במשך כל השנה מגוון עצום של מופעי בידור ובניהם הצגות ילדים, הופעות חיות של זמרים, הופעות סטנדאפ, הרצאות, פסטיבלים וזה לא הכל. צוות מקצועי ומיומן של שנים מחכה לכם בהיכל.

5/5 (10)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן