מדיטק חולון לוח הופעות תיאטרון וכרטיסים

קטגוריה

מרכזי תרבות

פעילות

בהתאם למופע

מיקום

מרכז

מדיטק חולון

מפה הגעה למדיטק חולון

מפה עם מסלול הגעה

מדיטק חולון כתובת וטלפון

כתובת: גולדה מאיר 6, חולון טלפון: 03-502-1552

מדיטק חולון כרטיסים ולוח הצגות

אירועים קרובים

מגוון תאריכים

אולמות נוספים בעיר: תיאטרון חולוןהיכל טוטו חולוןמרכז שטיינברג חולון

מתחם המדיטק חולון הוא קומפלקס תרבותי יצירתי, חדשני ורב תחומי, שמנהל פעילויות תרבות מגוונות בכל תחומי האמנויות.

במתחם פועלים שישה מוסדות תרבות המאפשרים פעילות בין-תחומית ורב-תחומית:

תיאטרון המדיטק הוא תיאטרון רפרטואר לילדים ולנוער. הרפרטואר של הופעות מוצלחות כולל מגוון מרתק של הצגות לילדים בגילאי 2 עד 13 להורים ולילדים בשעות הפנאי ובמערכת החינוך (תרבות הסל). תיאטרון המדיטק זכה בפרסים רבים בתחרויות שונות ובביקורות נלהבות בקרב הקהל והתקשורת.

החופש האמנותי ליצור, הסטנדרטים הגבוהים של הייצור והכלים הטכניים המקצועיים הופכים את התהליך היצירתי לחוויה יוצאת דופן. תיאטרון המדיטק מעניק לצופה הצעיר את היכולת לראות את הכלים וללמוד להשתמש בהם כולל העצמה וחשיבה עצמאית שיעזרו לו לסלול את דרכו.

הספרייה המרכזית של הספרייה המרכזית היא הספרייה הגדולה ביותר בישראל וכוללת שיעורי התייחסות למבוגרים המחלקה למחזור, מחלקה מוסיקלית וחוג תוכן מיוחד – “תרבות וידע”, המציע מגוון קורסים וסדנאות בתחומי האמנות, הספרות, הקולנוע, הפילוסופיה ועוד, וכן מגוון סדנאות כתיבה.

אחת ההופעות של הדגל הבינתחומי שבידי ספריית המדיטק היא “תנו למילים להפוך אתכם” סדרה של מפגשים חד-פעמיים המשלבים מוסיקה, ספרות, שירה ותיאטרון. יש גם ספרייה פעילות קהילתית. פרויקט שכבר הפך לדגל הוא “סופר צעיר” – תוכנית שנמצאת למעלה מ-100 ילדים בעלי כישורי כתיבה מיוחדים ומלווה אותם בכתיבת סדנאות בעברית ובאנגלית. סופי שבוע מיוחד “לילה לבן” לאסוף את הילדים המוכשרים להרפתקה לילית סביב ספרים וסיפורים. עבור הקטנים וההורים, הספרייה מציעה שעות שבועיות של ביקוש רב.

סינמטק חולון מהווה מקור לגאווה במגוון רחב של פעילויות קולנועיות שהוא מציע. צופים רבים נהנים מהניסיון התרבותי של עולם הקולנוע, חוויה שאינה שכיחה עבורם גירויים רבים תרבות דירוגים תופסים חלק גדול מזמננו. הסינמטק גיוון את פעילותו בסרטי אנימציה סרטים קצרים לפני כל סרט, ערבי נושא מיוחדים ותצוגות מקדימות של סרטים ישראליים בהשתתפות האמנים. בין אירועי הסינמטק: פסטיבל “פרינטסקרין” לתרבות דיגיטלית ותחרות המרטון לסרטי אנימציה קצרים.

המוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס, הראשון מסוגו ומיוחד בישראל, הוא סביבה חווייתית המאפשרת היכרות ניסיון עם תחומי הקריקטורה, קומיקס ואנימציה. במוזיאון מוצגות תערוכות קבועות ותערוכות ארעיות של מיטב הציירים והמאיירים מישראל ומרחבי העולם, על מנת לקדם את ההבנה וההכרה בעבודות החזותיות כמגיב וכמתחרה למציאות החברתית-פוליטית. המוזיאון מעודד מחקר על קריקטורות וקומיקס בישראל משקפת ומבקרת את אורח החיים המקומי. במקביל מתקיימות סדנאות לילדים ופעילויות לאורך כל השנה התרכז בחופשות החג.

מוזיאון העיצוב חולון, שנפתח במרץ 2010, הוא הראשון בתחומה בישראל. המוזיאון, שהוקם היוזמה והמימון של עיריית חולון, היא מוקד הפעילות הבינלאומית ומובילה לחדשנות במוזיאון בעולם העיצוב. בין המשימות שהציב המוזיאון על עצמו היה הרצון ליצור, לקיים ולהוביל זירת עיצוב פעילה לבדיקה ולהציג חידושים בתחום העיצוב, בישראל ובעולם. המוזיאון פועל ליצירת חוויית עיצוב מקיפה לציבור הרחב, על מנת להגביר את המודעות להשפעת העיצוב על הסביבה, תוך פיתוח דיאלוג פורה בין מעצבים את הקהל.

יחד עם פעילויות העשרה וחינוך למבקרים וללומדים צעירים, מוזיאון העיצוב חולון הוא מקום תענוג, ניסיון, גילוי ויצירתיות, ונוטל חלק פעיל בחשיפת העיצוב הישראלי בעולם. במסגרת פעילות מוזיאון העיצוב חולון ספריית החומרים, המתמקדת במאות מוצרים חדשניים ומשמשת כמרכז עלייה לרגל למעצבים ואדריכלים, משתלבת אף היא.

המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית הוא מרכז ללא מטרות רווח הנתמך על ידי עיריית חולון. כמרחב לאמנות ציבורית, הוא שואל כל הזמן את מקומם של מוסדות האמנות בחברה היכן הם פועלים. זה מעלה נושאים פוליטיים וחברתיים שאנחנו מאמינים שהאמנות לא צריכה להתעלם מהם. הגדרת המרכז כמכון לאמנות וכחלל אמנות ממומן מכספי ציבור, מועמד נבחן ונבחן על ידי הבעת דעות שאינן מתעוררות תמיד עולה בקנה אחד עם מדיניות הממשלה. כדי לעורר שיח פעיל בחברה הישראלית, המרכז מקדיש חלק ניכר

מפעילותו לפרויקטים העוסקים בשאלות של זהות, מוצא אתני, לאומיות ותרבות בין-תרבותית.

פעילויות המרכז מתמקדות בחמישה תחומים עיקריים: תערוכות ציבוריות, ארכיון וידאו, תוכנית אמנים אורחים, פרסומים וחינוך.

5/5 (28)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן