תיאטרון גבעתיים לוח הופעות וכרטיסים

קטגוריה

אולמות מופעים

פעילות

בהתאם למופע

מיקום

מרכז

תיאטרון גבעתיים

מפה הגעה לתיאטרון גבעתיים

מפה עם מסלול הגעה

תיאטרון גבעתיים כתובת וטלפון

כתובת: דוד רמז 40, גבעתיים, 53242 טלפון: 03-732-5340

תיאטרון גבעתיים לוח הופעות וכרטיסים

אירועים קרובים

מגוון הופעות

הבניין נבנה על ידי אדריכלים ברכה חיוטין ומיכאל חיוטין שזכה בפרס רכטר לאדריכלות בשנת 1996. הבניין תוכנן ונבנה על ידי עיריית גבעתיים באמצעות תאגיד היעד, החברה הכלכלית העירונית. בתחילה הוא נקרא “מרכז התרבות הקהילתית” , כפי שהיה אמור להיות מטרתו, ואחר-כך בית איסלינגן, לאחר שהחדרים בקומה העליונה שימשו אכסניה למשלחת נוער מאסלינגן שבגרמניה, שתרמו לבניית הבניין על-ידי לתרום כסף. ב-23.7.98 שונה הבניין באופן רשמית לתיאטרון גבעתיים.

בתחילת שנת 2014 מונה דוד קיגלר לממלא מקום של התיאטרון, לאחר שהתיאטרון נפל לחובות של 1.5 מיליון שקל. הביקורת הציבורית והפוליטית התעוררה בשל העובדה שקייגלר החזיק במקום השביעי תחת מפלגתו של רן קוניק, “גבעתיים” שלנו.

נכון להיום, בתיאטרון גבעתיים כולל 3 אולמות: אחד גדול, אחד קטן, על שם ארבלי אלמוזלינו (שבו אפשר למצוא רק מעט מבובותיה מהאוסף), ומועדון. יש גם בית קפה, אכסניה, וגן פסל במקום. התיאטרון מציג את פסטיבל מספרי הסיפורים מדי שנה, הופעות סטנד אפ, הצגות למבוגרים, לנוער ולילדים.

5/5 (12)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן