בלאק קופי בישראל 2018 - גן הסלעים תל אביב

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-10/11/2019, 03:13

די ג'י הטכנו בלאק קופי שפרץ כל גבול שרק הוצב לו מגיע לארץ להופעה בפארק הירקון בתל אביב בחג פסח 2018. בלאק קופי ממשיך לשבור שיאים ולהדהים את העולם עם המוזיקה הרעננה, הגישה הייחודית, הלב הגדול, הכריזמה הבלתי נתפסת והנשמה הענקית שלו. איך רוכשים כרטיסים? מתי הוא מתחיל לנגן? כל הפרטים שצריך לדעת לפני שיוצאים.

שמו האמיתי של Black Coffee הוא ניקוסינת'י אינוסנט מאפומולו, שמגיע אלינו היי שם מכפר נידח בדרום אפריקה, כשהוא חולם להצליח בתחום המוסיקלי טכנו שלו, ביד אחת ובלב גדול הוא הצליח לכבוש כל במה אפשרית, החל מדרום אפריקה בה שמו מוכר בכל בית ועד כל העולם בנחישות רבה, כאשר תוך פחות משלוש שנים הוא מופיע בכל במה אפשרית מול קהל של עשרות אלפים.

בגיל 41, הוא עומד לקראת העונה השנייה כרזידנט Hi באיביזה בסצנת מוזיקת הטכנו שתיפתח ב-26 במאי, ולא רק שהוא מתקלט בכל במה בעולם, הוא גם אחד שהניע את כל עיני התעשייה אליו. הוא מוזיקאי יוצא דופן, נאמן לדרכו הצנועה שמצליח לרגש מליונים על רחבות הריקודים בכל יבשת ומצליח להתעלות בייחודיות שלו מכל די ג'י אחר.

בלאק קופי - כרטיסים ולוח הופעות 2018

זה כבר הפך למסורת לבקשת הקהל, בלאק קופי מגיע לישראל 2018 לגני יהושע פארק הירקון תל אביב כדי לפתוח את האביב המושלם ביותר וחוזר לאירוע השנתי סאנרייז אלקטריק עם האיש שמשנה את כללי המשחק כדי לפתוח את פסח 2018 האביבי בישראל.

ההרכב הצפוי:
Black Coffee
Jean Claude Ades
Jenia Tarsol b2b Uriah Klapter

לוח הופעות המלא:

תל אביב

יום שבת, 31 מרץ 2018, 16:00

מיקום

גן הסלעים, פארק הירקון תל אביב

כרטיסים

רכישת כרטיסים

בלאק קופי בישראל 2018 - ליינאפ

את החימום הראשון ינגן JENIA - B2B URIAH KLAPTER שיופיע בין השעות 16:00-19:00. לאחר מכן יעלה לבמה וינגן JEAN CLAUDE ADES בין השעות 19:00-20:00, ואז - הגדול מכולם שבשבילו כל האירוע התקיים - BLACK COFFEE יעלה לנגן החל מהשעה 20:00 עד השעה 23:00.

היזהרו מספסרות כרטיסים, אנשים שמוכרים כרטיסים במחירים גבוהים יותר מאלה שעלו באמת. מומלץ לקרוא את המדריך שיעזור לכם להיזהר מקניית כרטיסים בספסרות.

חוץ מטכנו, לאוהבי הטראנס מבניכם תוכלו להנות מפסטיבל דוף שיתקיים בין התאריכים 5-7.4.18.

ליינאפ-בלאק-קופי[1].jpg

האזינו לסט שקיעה מחשמל של בלאק קופי באיבזיה:

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!