יוניטי 2018 פסטיבל - כרטיסים וליינאפ

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/07/2023, 23:48

פסטיבל יוניטי 2018 פורים חוזר אלינו בבום מטורף, תחת השם פסטיבל טרילוג'י, עם נגני הטארנס שירעידו לכם את הרגליים. הפסטיבל יתקיים בין התאריך 01-02.03.18, ויתקיים בצפון. מכירת הכרטיסים החלה, וההסעות אל הפסטיבל מוצעים לקהל הרחב שקנה כרטיסים ופסטיבל פורים הכי גדול בישראל.

צוות יוניטי 2018 לא נחים בפורים, והשנה מביאים לנו את את הכוכבים הגדולים ביותר בסצינת הטארנס. כמו בכל שנה, גם השנה בפורים ההפקה נפתחת לרגל החג המסורתי, וגם השנה מיקום הפסטיבל יהיה בצפון הארץ.

הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 1-2 במרץ, החל מהשעה 18:00 ועד השעה 18:00. יום חמישי ויום שישי מפוצצים באנרגיה בלתי נגמרת.

אז מה יהיה לנו הפעם? האגדה מספרת על ארץ מוקפת יערות ירוקים ואגמים צלולים, יוניטי 2018 בארץ הטרילוג'י. בארץ המובטחת לנו, נוכל לראות אנשים כמונו פשוטים, שפשוט באים להינות ולא רק להראות. אנשי שפעם בשנה, בפורים, שמים את התחפושות ועפים למעלה עם מוזיקה לכל הרוחות! 

ביוניטי פורים החוקים משתנים וחובה על כולם להיות מאושרים, ללבוש חיוך ענק, לצאת עם חברים, כי אחרי הכל בשבי מה אנחנו חיים? גם השנה, יופיעו המון גיבורים, חלוצים ואפילו מהמייסדים. אז תכינו את עצמכם למסע פסכודלי בין הצלילים וקדימה להפוך ליצורים שעפים בין הרמקולים לאוהלים.

מכירת כרטיסים

מכירת הכרטיסים ליונטי 2018 פסטיבל פורים החלה. מחיר הכרטיס עולה 340 שקלים. יש אפשרות לפצל את התשלום, אך הכרטיס יעלה לכם 450 שקלים. זאת אומרת, משלמים 180 ש"ח באתר, ואת שאר התשלום (450) תשלמו בכניסה לפסטיבל.

שימו לב: מחיר הכרטיס אחיד וזהה בכל הארץ ולכל הקונים, במידה ומציעים לכם כרטיס במחיר זול יותר - היזהרו, מדובר בהונאה. הכניסה היא לגילאים בנים 20+, בנות 18+, יש חריגים. הכניסה לאירוע מותנת בהצגת של תעודת זהות.

ניתן לקנות כרטיסים ללא הגבלה. הרכישה מתבצעת בצורה מאובטחת. שימו לב שישנו זמן המתנה לגבי אישורם של הכרטיסים, אנא התאזרו בסבלנות. רכישת הכרטיסים מתבצעת דרך האתר הבא.

הסעות ליוניטי

פרטים לגבי הסעות למתחם של הפסטיבל ניתן למצוא אצל היחצנים המורשים של האירוע. ניתן לחפש הסעות דרך האיוונט של האירוע, כאן.

איך להגיע?

הפסטיבל יתקיים במתחם בצפון, שעדיין לא פורסם. כתובת ליוניטי, תפורסם כמה שעות לפני פתיחת הפסטיבל, וישלח לכל רוכשי הכרטיסים לפלאפון או לאימייל - תלוי אילו כלים ליצירת קשר שמתם כשקניתם את הכרטיסים.

כחלק מחגיגות פורים ברחבי הארץ, תתקיים מסיבת רחוב בתל אביב, ביום שישי ה-02.03.2018 החל מהשעה 11:00 בבוקר ועד השעה 17:00, תחת כיפת השמיים, ברחבת הדשא של כיכר המדינה ויופיעו בה זמרים רבים בניהם: עופר ניסים, בליס, סאבלימינל, מוקי ועוד. הכניסה חופשית.

ליינאפ / LINE UP

1200 Micrograms Full Live Show by: Raja Ram & Gms & Chicago & Benson

SHPONGLE by Raja Ram & Simon Posford

HALLUCINOGEN by Simon Posford

OTT

Younger Brother by Simon Posford

GMS

Shakta

https://www.discogs.com/artist/11440-Shakta

Man With No Name

Pleiadians

Juan Verdera

Penta

Lucas

Etnica

Dark Whisper

Astrix

Vini Vici

Rising Dust Feat. Asi Shiran

Astral Projection - Retro set

Ritmo Vs. Rocky

Space Cat

Shidapu vs. Skizologic

New Born

Ayahuaska Vs. Vandeta

Tandu

Off Limits

On3

Gorovich

Organic Soup

Eran Gordon

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!