אורלי יחזקאל האח הגדול 2018 – תעודת זהות

אורלי יחזקאל האח הגדול

אורלי יחזקאל, בת 58 נשואה + 1 מבת ים, עובדת במשק בית או לפי מה שהיא מתארת – מנקה בתים של כל הפלצנים המוכרים.

אם יש בלאגן במטבח – אולי מארגנת את המטבח. עולה לחדרים, מחליפה מצעים, מכבסת, מבשלת, עושה קניות אם צריך. ואם יש כלב, אז היא גם רוחצת את הכלב. הכל כולל בכל, חוץ מסקס.

בתור מנקה, יש לה סודות ניקיון. איך מנקים תריסים? הסוד של אורלי זה לנקות עם פליט. סלוני עור? עם שמן תינוקות. סופר פוליש לשיש, לא רק לרצפה. אבל אלא סודות, ומקווה שלא יקחו לה אותם שאר המנקות.

איך אנשים יכולים לדעת אם המנקה שלהם מנקה טובה? אורלי אומרת שזה גם סוד, ובשביל לדעת – לבדוק מעל הדלתות. אם רואים אבק, היא מסריחה.

כשאורלי נכנסת לבית של בן אדם, היא הופכת להיות הבעלבתית (בעלת הבית). היא מגדירה את החוקים בבית, ולא אכפת לי מי עומד מולה, גם ראש הממשלה. אגב, אורלי אומרת שהיא לא סובלת את ביבי נתניהו כי הוא מפחד מאישתו. היא מאמינה לעוזרת של שרה, כי היא עוזרת ושרה היא בעלת המליונים.

היא נכנסת לאח הגדול בשביל עצמה. היא לא למדה, לא עברה קורסים, לא הייתה במכון כושר, לא לבשה בגדים כמו שצריך, היא רוצה שיראו מי זו אורלי ושיכירו אותה והביטחון שלה יעלה.

אורלי חולה על הצבע מנומר, חולה על נמר משהייתה קטנה ואפילו יש לה תחפושת של נמרה.

אורלי יחזקאל האח הגדול 2018

אורלי יחזקאל אינסטגרם

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

3.67/5 (3)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן