אילן קורן האח הגדול 2018 – תעודת זהות

אילן קורן האח הגדול

אילן קורן, בן 56 מכפר סבא, מפיק אירועים ואבא לשלושה ילדים וסבא לנכד. נשוי לגליה קורן.

אילן נשוי 37 שנה לאותה אישה באושר ענק, בשם גליה. הוא מתאר את זה בלקום בבוקר ואין לך אוויר מרוב שאתה אוהב את הבן אדם שלידך.

גליה אמרה לו שהם התחתנו, בוא נדבר על ה”גבר והאישה”, אישה מבשלת מנקה וכו’, אני – לא. אני יפה. לטענתו היא נראת היום כמו שנראתה בגיל 18 כשהכיר אותה, היא “דוריאן גריי” הישראלית, היא נעמדה במקום ואני מזדקן, כך הוא אומר.

הוא פוחד מזקנה, ואומר שזקנה זה דבר איום ושאף אחד לא יספר לו אחרת. אילן מאמין בפלסטיקה, ועשה השתלת שיניים והזרקות בוטוקוס, כך שבגיל 45 החליף פה.

אילן הוא סבא. נולד לו נכד שגרם לו להתרגש בה ששינתה לו את החיים. הוא מגדיר את זה בתחושה של לא חייב לחנך.

הרבה אומרים לו שהוא דומה לג’ק ניקולסון, והוא רואה את זה בתור חמאה גדולה.

בעבדותו כמפיק אירועים הוא מגשים פנטזיות. מגיעים אליו זוגות לפני חתונה, יחד עם אמא ואבא משני הצדדים, “לבן שלי מגיע יותר” וצוחק. חתונה ישראלית זה בעיקר אוכל.

הוא רואה אימהות של כלות ושל חתנים שהן נכנסות לשמלות שזה חדר לחץ לטענתו, שצמודות בכל האבירים וצוחק על זה. אירועים זה דבר שמחה, אז הוא חושב להפיק הלוויות, בצחוק.

אילן קורן האח הגדול 2018

האינסטגרם של אילן קורן

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

5/5 (2)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן