אינה סטיוארט האח הגדול 2018 – תעודת זהות

אינה סטיוארט האח הגדול

עדכון: אינה היא הדיירת הראשונה המודחת מבית האח הגדול.

אינה סטיוארט, בת 32, רווקה מתל אביב. בעלת עסק של נדל”ן – נכסי יוקרה ונדל”ן עסקי. בתעודת הזאת שלה אמרה שהנכס הכי יקר שתיווכה היה 40 מיליון דולר.

היא חובבת גדולה מאוד של איגרוף, לטענתה מה שעושה לה את זה האגרסיביות שיש בזה שעושה לה מאוד טוב, וגם אוהבת לצפות בתחרויות איגרוף.

אינה משתדלת להיות תמיד מחויטת, או לפחות לרוב, בקיץ בארץ זה נורא קשה לה. תראו אותה עם חליפות, עקבים ועם תמיד ציפורניים בנויות והיא אפילו עונדת משקפיים, שהם לא משקפיים אמיתיות.

היא בזבזנית בטירוף לטענתה, לא נוסעת בתחבורה ציבורית, רק במוניות. אם היא טסה, אז היא תמיד משדרגת את עצמה למחלקה ראשונה או ביזנס. נראה שאינה הייתה צריכה להיוולד ממש ממש עשירה.

אינה מאוד אוהבת את הגוף שלה, אבל אומרת שאולי הייתה עושה קצת סיליקון בישבן.

ממש חשוב לה שהבן זוג יהיה נורא מתחשב ויהיה קשוב לצרכים שלה. זה אומר לדאוג לאישה שלך היא אומרת, לתת לה להרגיש אישה ולפתוח לה את הדלת.

היא מוסיפה ואומרת שלאנשים שיש להם כסף, זה אומר שהם הצליחו בחיים, כסף מסמל כוח.

הפנטזיה של אינה הוא פוטין נשיא רוסיה, שהוא ההגדרה של גבר בעיניה. אם שואלים אותה מה זה גבר? היא עונה פוטין. הוא בן אדם מאוד אינטליגנט, בן אדם שהגיע מלמטה. לטענתה, היא הייתה מתחתנת איתו מחר אם רק הייתה יכולה.

אינה סטיוארט האח הגדול 2018

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

5/5 (2)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן