טאי שרקי האח הגדול 2018 – תעודת זהות

טאי שרקי האח הגדול

טאי פונה לבית חולים וביקש לעזוב את בית האח הגדול. בשל כך, טאי הוא המודח הראשון של האח הגדול 2018.

טאי שרקי, בן 22 מהרצליה, סטודנט למשפטים בשנה שלישית, מצטיין בשנה הראשונה ובשנה השנייה ובעבר היה אסיר – כיום הוא נקרא אסיר משוחרר.

הוא מגיע ממשפחה מאוד נורמטיבית, ששני ההורים משכילים – אבא במאי שלמד באקדמיה, ואמא גם כן אקדמאית, מנתחת מערכות מחשבים.

טאי היה ילד בעייתי לטענתו. הוא הרגיש כל הזמן צורך, אי שקט, לעשות משהו. בתור ילד עם ADHD ו-OCD, היה קם בבוקר, ושואל את עצמו “מה אני עושה היום?” כדי למלא את הריגוש הבא. אז הוא היה הולך לריב עם אנשים ולהסתבך.

מהר מאוד הוא מצא את עצמו מחוץ לבית הספר, והתחיל להסתובב עם אנשים בעייתיים, שהפכה מאוד מהר לסביבה עבריינית, שהפכה אותו לעבריין.

הוא הגיע למשפט בית המשפט, שם הציגו אותו כתפוז המכני, כילד שהולך, רוצה להרוס, רוצה רק להחריב. ואז הוא נשפט למאסר, מה שמרסק את ההורים שלו.

טאי מהאח הגדול נשפט וישב בכלא על סחר בסמים ותקיפות שוטרים.

הוא נכנס לכלא בגיל 15 לשנתיים, נכנס לצינוק סגור הרמטית. הוא מתאר שלא הייתה לו מקלחת, לשירותים יש לך חור קטן או דלי לפעמים, והוא הצליח להשתגע שם.

כל דמיון שאפשר לחשוב שקורה בבית סוהר, טאי מתאר שזה הרבה יותר גרוע ממה שאפשר לדמיין. זה גרוע, זה נורא, אין לו מילים אחרות לתאר את זה.

כשהוא היה מספר על זה שהיה יותר קטן, הוא היה בוכה בכל פעם שנזכר בזוועות שהעיניים שלו ראו.

לטענתו, “אתה שולח ילד בן 15 לבית סופר, ילד שהעיצוב שלו רק מתחיל, אתה מעצב אותו להיות עבריין, אתה לא מעצב אותו לשום דבר אחר. אתה שם ילד עקום – בתבנית עקומה”.

טאי יצא מהכלא פרופסור לפשע. בעזרת ההורים שלו, הוא נרשם ללימודי משפטים והתקבל, וכך התאהב בזה והפך להיות טוב ומצטיין דיקן.

טאי שרקי האח הגדול 2018

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

5/5 (3)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן