ישראל אוגלבו הזוכה של האח הגדול 2018

ישראל אוגלבו האח הגדול

ישראל אוגלבו

האח הגדול 2018

מיקום

תל אביב, בן 27

תעודת זהות

ישראל אגולבו

ישראל אוגלבו הוא המנצח של האח הגדול 2018 וזוכה במיליון שקלים.

ישראל אוגלבו בן 27 מתל אביב, ברמן. הוא נולד בבני ברק, לבית חרדי אדוק מאוד, שכמעט הכל אסור. 

ישראל מספר שהוא חשב אז שאם הוא ידליק אור בשבת אז יפגע בו ברק. הוא מתאר את עצמו כילד סקרן בבית חרדי, הוא ניסה בשקט להדליק את האור וראה שלא פגע ברק.

הוא הרגיש שהוא חי בגוף שהוא לא שלו, ולא הרגיש שייך לדת אף פעם. לשבת וללמוד 12 שעות משהו שהוא לא מבין ולא מעניין אותו. כל השחור, הכובע והחליפה לא עשה לו טוב.

לטענתו הבעיה במגזר הדתי זה שאו שאתה בפנים או שאתה בחוץ, ואם אתה בחוץ אז אתה בחוץ לגמרי. במקרה שלו זה היה בחוץ – ברחוב.

ישראל מצא את עצמו בגיל 16 זרוק ברחוב, מלוכלך, מסתובב עם אותה גופיה, ג’ינס וכפכפי קרוקס. הוא התקלח בשיברים, בגינות ציבוריות וישן בתוך מגלשה או באיזו גינה ציבורית הסגורות בחורף. כדי לאכול הוא היה גונב לחמניות ושוקו באספקה של חנויות המכולת בחמש לפנות בוקר.

בהמשך הוא התחבר עם עוד מישהו שאמר לו “נתגייס לצבא, נהיה אנשים”, ובפעם הראשונה נכנסה לו המחשבה על צה”ל, דבר שלא היה קיים אצלו בתודעה. במקום ללכת לבית סוהר, הוא התגייס לצבא וזה קרה לו בזמן הנכון.

הוא התגייס לנערי מקא”ם, הכיר שם שני חברים שאמרו לו “תבוא איתנו, תהיה בגולני” וכך היה. שלו שנים הוא היה לוחם שהפכו לשנים המשמעותיות בחייו ששינו אותו לגמרי.

בסיום השירות הוא רצה להפוך להיות מאבטח, אך לא נתנו לו בטענה שהוא מסכן את שלום הציבור. ואז בגיל 21, הוא מוצא את עצמו בלי השכלה, בלי משפחה.

אבא שלו קרא עליו קריאה של מת, ומאז לא הייתה לו בעיה להגיד לאנשים שפגש שהוא יתום ויחד עם זאת הוא פתיח איזה קונספט מסוים שבכל מקום הוא מציג את עצמו אחרת, כי לא בא לו לתת דין וחשבון או להיזכר בכל מה שזה יוצר סיפור מעניין.

במהלך העונה, התקרב מאוד לדיירת מגי טביבי והשניים החליטו לנהל רומן בתוך בית האח הגדול, למרות שלמגי מחכה חבר מחוץ לבית.

ישראל אוגלבו האח הגדול 2018

האינסטגרם של ישראל אוגלבו

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

4.95/5 (76)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן