לירז אסייג האח הגדול 2018 – תעודת זהות

לירז אסייג האח הגדול

לירז אסייג

האח הגדול 2018

מיקום

פתח תקווה, בת 35

תעודת זהות

לירז אסייג

לירז אסייג היא בת 35 מפתח תקווה, דוגמנית של מידות גדולות. לירז טוענת שלמרות הכל היא מאוד אוהבת את עצמה, ומאוד אוהבת איך שהיא נראית “העטיפה שקבלתי היא מתנה”.

כשאחותה הייתה קטנה, בשלב שהיא עדיין שיחקה בברביות, היא התלבשה לידה ולבשה בגד בצבע ורוד, ותוך כדי שאחותה עם הברביות, היא הסתכלה עליה ואמרה לה “וואי, לירז – את ברבי שמנה”. מאותו רגע היא הבינה את עצם קיומה ושהיא הצליחה לשנות לה את התפיסה המעוותת שהיא לא ראתה בברבי מודל לגוף רזה ודק.

לירז טוענת ששטיפת המוח המאסיבית לאורך שנים שנשים עוברות לגבי המידה שלהם – יש פה שליטה מגדרית של “אל תתפסי יותר מדי מקום”. היא הייתה בתור ילדה עומדת מול הראי, עם כל הריקושטים מסביב שהיא שומעת את שמנה ואת מכוערת, ולא מצליחה להבין על מה כולם מדברים. היא רואה את עצמה בתור מהממת.

היא אוהבת את הגוף שלה בביטחון גדול. אוהבת את הישבן שלה, היא מתה על החזה השופע שלה. יש לה “פאוץ” בבטן התחתונה שהיא מגדירה אותה כמהממת, וזה רך ונעים. את כל מה שאמרו לה לא לאוהב, היא ממש אוהבת. “אני המידה הרגילה, לא ה-36”.

שמנופוביה זה פחד משמנים. המחשבה הזאת, הכלא הזה שכולם שבויים בו עם המחשבה שהשמנה הזאת צריכה להפסיק לאכול, השנה הזאת בטח לא עושה ספורט, לירז מגיעה לנפץ את הסטיגמות ואומרת שהוא עושה ספרוט שש פעמים בשבוע – קיקבוס ארבע פעמים בשבוע והיא משאירה אבק לכיתה.

באיזה עולם אנשים חיים, שהם שבויים בתוך הסטיגמות הזאת לירז שואלת: אין בן אדם שהוא שמן וטוב לו, אין שמן שחי טוב עם עצמו – באמת? נעים מאוד, לירז.

המקצוע שלה הוא השליחות שלה כשמישהי רואה אותה על המסלול בחזיה ותחתונים והיא רואה לסתות נשמטות, ודמעות יורדות מההתרגשות של חופש ושחרור.

לירז נכנסת להאח הגדול כשילדה תסתכל עליה ותגיד – וואלה, יפה, מגניב, כזה. הכל טוב.

לירז אסייג האח הגדול 2018

האינסטגרם של לירז אסייג

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

3.67/5 (3)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן