מגי טביבי האח הגדול 2018 – תעודת זהות

מגי טביבי האח הגדול

מגי טביבי

האח הגדול 2018

מיקום

חולון, בת 23

תעודת זהות

מגי טביבי

מגי טביבי, בת 23, סטודנטית שנה שנייה למשפטים – מצטיינת דיקן, שחיינית אלופת ישראל שהתחרה באליפות העולם באתלטיקה ומנכ”לית פרויקט גל למנהיגות צעירה. מגי היא המודחת השישית מבית האח הגדול ועזבה את ישראל אוגלבו שנשאר בבית והיא הבטיחה שתחכה לו בחוץ.

השם המלא שלה הוא מרגרט, על שם סבתא שלה ועל שם מרגרט תאצ’ר שהייתה ראש ממשלת אנגליה. היא טוענת שזה שם היא מחויבות והיא לגמרי יכולה להיכנס לתפקיד הזה ולהיות בנעליים שלה. 

היא אומנת נראית כמו ילדה בת 16, אבל הראש שלה עובד כמו ראש של בן אדם בגיל 35 ומעלה. מגי אומרת שזו קלה משובטחת והיא מקבלת את זה וחיה עם זה בשלום.

מגי גדלה בבית שמאוד דוחף למצוינות אישית, וכך מצאה את עצמה מגיל חמש בתור שחיינית מקצועית. היא קמה לאימוני בוקר בארבע וחצי לפנות בוקר, כשאמא של הסיעה אותה לבריכה בקיץ, בחורף, כשהיא לא רצתה לקום מהמיטה אבל הייתה עושה את זה, כי היא לא וויתרה לעצמה.

היא אף פעם לא ידעה להינות מהגיל שלה, ולא הייתה נערה בת 16 רגילה. היא הייתה מוותרת על טיולים שנתיים, אירועים, מסיבות כי הייתה צריכה לקום לאימון בוקר, וככה שבוע אחרי שבוע, שנה אחרי שנה היא נשאבה לזה.

לטענתה, אם לא היו לה מתחרות להתחרות איתן, היא הייתה מתחרה בעצמה ומנסה לשבור את השיא שלה כל פעם מחדש. היא יכולה לרצות משהו והיא משיגה אותו, אבל כשהיא משיגה אותו – זה לעשר שניות ואז זה נעלם. ברגע שהיא עולה על הפודיום, מצטלמת עליו, מורידה את המדליה ושמה אותה בתיק. 

היום מגי מבינה שהיא שילמה מחיר כבד בכל מה שקשור למערכות היחסים שלה. היא חשבה שאהבה אבל גילתה בדיעבד שהיא לא הראתה רגשות  ולא הוציאה את עצמה החוצה. לא היה לי את הרגע שהיא הסתכלה על בן אדם ואמרה לו אני אוהבת אותך.

המוטו שלה זה הנהגה והובלה אישית שמגיעה מהדור הצעיר. היא בת 23, ובעוד עשר שנים קדימה היא רואה את עצמה לוקחת חלק בהנהגה הישראלית.

במהלך עונה, התקרבה לישראל אוגלבו והחליטה להיפרד מהחבר שמחכה לה בחוץ ולהיכנס למערכת יחסים עם ישראל בתוך בית האח הגדול.

האינסטגרם של מגי טביבי

קבלו אותה ובגדול #האחהגדול @bigbrotherisrael

A post shared by M A G G I E 🎀 (@maggie_tabibi) on

החבר של מגי טביבי

חבר מגי טביבי

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

4.8/5 (41)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן