מריה דומרק האח הגדול 2018 – תעודת זהות

מריה דומרק האח הגדול

מריה דומרק

האח הגדול 2018

מיקום

קריית אונו, בת 20

תעודת זהות

מריה דומרק

מריה דומרק, בת 20, דוגמנית ואושיית אינסטגרם עם מעל מיליון עוקבים. 

היא מקום רביעי בארץ מבחינת עוקבים: מקום ראשון זו גל גדול, אחרי זה בר רפאלי, נטע אלחימסטר ואז מריה.

אנשים אומרים לה “מה בשביל להצליח באינסטגרם אני צריכה לעלות כל היום תמונות בביקיני?” לא, זה לא יעזור לטענתה.

כשהיא מצלמת לפעמים עם חברות שלה, היא רואה את השוני בינה לבינן. הן מאוד מנסות להיות דוגמניות ולהיות משהו לא טבעי. מריה אומרת שצריך לדעת לשמור על רמה גבוהה, כי יש בנות שיסכימו לקחת כל הצעה.

כמריה מצטלמת, היא לא מפרסמת תמונה עם משחת שיניים, צמידים או גומיות או דברים נוספים, והיא מנסה להיות מאוד טבעית, כאילו תפסו אותה בזמן אמת שהיא מעבירה את היד בשעיר וכדומה. 

היא מאוד פרפקציוניסטית, והיא מגידרה את האינסטגרם עבודה לכל דבר. חייבת לספק תמונות, חייבת לספק תוכן.

מריה נולדה בסנט פטרסבורג, לאמא בלרינה ואבא רקדן. לאמא שלה, בתור אישה רקדנית, ההריון היה קשה מאוד כי אסור להשמין, אין דבר כזה. אם אתה משמינה, מעיפים אותך מהעבודה.

אמא שלה לא רצתה את ההריון, אבל אבא שלה שכנע אותה שכן, והם התרגשו אחרי שהיא נולדה. מריה לא הייתה רואה אותו הרבה, וזה היה לה נורמלי כי ברוסיה זה היה נהוג שאהבות בורחים, ורוב החברות שלה היו בלי אבא.

נוצר מצב, שאמא שלה ילדה אותה והיא נשארה לבד עם ילדה שהיא מלכתחילה לא רצתה, כשהיא רצתה להתרכז בקריירה שלה.

וכך, אמא של הייתה צריכה לעזוב הרבה פעמים לעבודה, ומריה הייתה נשארה לבד בבית כשהיא בת ארבע בלבד. נוצרו לה סיוטים חוזרים שאמא שלה לא חוזרת הביתה, והיא הייתה רואה הרבה סרטים שיש בבית, בניהם: דיסני, היפיפייה הנרדמת, סינדרלה.

מריה הגיעה לארץ בגיל שש, כאשר היא קיבלה קללות נוראיות שהיא צריכה לחזור לרוסיה כי לא רוצים אותה פה. היא החליטה שהיא לא רוצה שידעו שהיא רוסיה, ושינתה את השם שלה למירי.

היא הייתה מסתירה שהיא רוסיה בכל הכוח שיש שלה. באספות הורים זה היה לה הדבר הכי מפחיד בעולם שיראו שיש לה אמא רוסיה. מריה ניסתה להפוך חלק מישראל.

אז דיירת היא תהיה בבית האח הגדול? מריה לא נגישה לכולם, והיא בטוחה שהרבה אנשים לא יאהבו אותה. יש לה אינטואיציה טובה לגבי אנשים.

החבר של מריה דומרק

לכל הגברים, צר לנו לאכזב אותכם אבל למריה יש חבר כבר זמן ממושך. לחבר קוראים בועז יוסף, ונראה שהם מאושרים ביחד. האינסטגרם של החבר של מריה דומרק:

כל הזמן מועכת אותי

A post shared by Boaz Yosef (@boazyosef) on

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

4.84/5 (25)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן