סימה בכר האח הגדול 2018 – תעודת זהות

סימה מיימון בכר האח הגדול

סימה מיימון בכר

האח הגדול 2018

מיקום

מיאמי, בת 41

תעודת זהות

סימה מיימון בכר

סימה מיימון בכר, בת 41 ממיאמי. נשואה ואמא לשלוש בנות. היא מגדירה את עצמה כאמא ורעיה, ישראלית ציונית, ילידת ירושלים – ירושלמית.

היא גרה בין תל אביב למיאמי, חיה בעיקר בארה”ב, אבל בישראל לגמרי. היא מתארת את החיים המיאמי כמדהימים, כי היא כולה סרט גדול, אבל שום דבר לא אמיתי בה. אין שם צמחייה טבעית – אין שמה עץ שעכשיו יהיה אפשר לראות את השורשים שלו שבעים שנה גדל. הכל שם פייק.

למי שמאוד אוהב את ישראל, ומאוד מחובר לישראל כמוה, מתגעגע להכל – לחגים, לשבתות, לריחות, לביחד, לציונות.

סימה מאמינה מאוד באלוהים, היא שומרת שבת ושומרת כשרות, שומרת נידה ושומרת כמעט הכל, כי שלא שכחה מאיפה היא באה.

מכיתה ג’, היא זוכרת את עצמה ‘ליידי’. אמא שלה תמיד הייתה אומרת לה כמה שהיא יפה. סימה נבחרה למיס עולם לנשים נשואות, והיא מודה לאלוהים שהיא קיבלה את הזכות לייצג את ישראל בכבוד כי היא מאד אוהבת את המדינה שלה, ומודה על הכתר שהוא שם לה על הראש.

היא עושה בוטוקס כל שישה חודשים, טיפה במצח כי יש לה איזה חריץ שמעצבן אותה. עשתה קצת בוטוקס בשפתיים כשהייתה בת 24 וחזה… זה לא נחשב. סימה עברה שלוש לידות, הנקות ורואה את זה בתור צורך.

סימה פוחדת מלהיות לבד, וחוסכת כבר מעכשיו לבית אבות. היא רוצה בגיל מבוגר לא להיות לבד ושתרד למטה, שיהיה חוג יוגה, לשבת עם הזקנות ולשחק רמי.

סימה מיימון בכר האח הגדול 2018

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

4.94/5 (69)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן