סמואל חגאי האח הגדול 2018 – תעודת זהות

סמואל חגאי האח הגדול

סמואל חגאי, בן 35 גרוש מנתניה, צייר. מתגורר בניו יורק מזה שלוש שנים, ומצייר ציורי קיר “מיורולס”, עובד עם מייסיס, צבא ארה”ב.

הוא התחיל לצייר כשהיה בן 12, אז הוא התחיל קצת לשרבט והבין שזה מה שהוא רוצה לעשות. כשעבר לניו יורק, זה הפך להיות המקצוע שלו.

הציור הראשון שלו היה ללקוחה מברוקלין, ובסוף יום העבודה, קיבל צ’ק על סכום גבוה ולא האמין שהיא שילמה לו סכום כזה על ציור.

סגנון הציור שסמואל עושה זה היפר ריאליזם, שדורש ממנו המון עבודה על דקויות ונקודות קטנות. לטענתו, יש משהו בריאליסטיות של הטיפה או של המים שמושך אותו.

כל ציור מתחיל משכבה ראשונית, ועליו עוד שכבה ועוד שכבה עוד שכבה, וכך נוצרות המון שכבות שנבנות. הוא צייר גם המון קילופים – ציורים שהם יותר אישיים עם הנפש של סמואל כי להגיע לאמת שלו, היה צריך לקלף דברים מעצמו.

המוזה של סמואל מגיעה שרוב הדמויות הן נשים שהם יפות, נשים שהוא יכול להימשך אליהן. כיף לו הרבה יותר לצייר אישה שהוא נמשך אליה, מאשר גבר שעיר.

הוא מסביר שיש לו בעיית גיוונים, וקשה לו קצת עם זוגיות, ומקשר את זה לאמונות שלו. הוא אוהב תמיד ליצור, אוהב דברים חדשים, וגם בפן של הנשים – הוא תמיד אוהב משהו חדש.

סמואל עבר לניו יורק כי חווה גירושין לא פשוטים בארץ. הוא מתאר את זה שזה קרה בשניה אחת, יום אחד, בשעה אחת – ביי. 

הוא מסביר שהוא אמנם נראה “גבר גבר” מבחוץ, אבל כלפי פנים הוא “גברת גברת” לפעמים ומסביר שיש לו קטעים מאוד רכים באישיות.

מדיטציה עושה לו רגיעה לנפש ועוזר לו להתרכז בחיים ובעבודה ואפילו עם בחורות. הוא מסביר “כשאתה בפוקוס עם מישהי, נגמר הסיפור”.

הוא חושב שבבית האח הגדול, הוא יצטרך לעשות עשר מדיטציות ביום כדי להרגיע את הנפש.

סמואל חגאי האח הגדול 2018

סמואל חגאי אינסטגרם

Rebirthing #painting #art #oilpaint

A post shared by Samuel Hagai (@samuel_hagai_) on

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

5/5 (2)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן