שמס מרעי אבומוך האח הגדול 2018 - תעודת זהות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 18:57

שמס מרעי אבומוך האח הגדול שמס מרעי אבומוך האח הגדול עונה 9 תעודת זהות

שמס מרעי אבומוך בת 34 מבאקה אל גרבייה, אמא לשלושה ילדים, מטפלת באומנות ועובדת באירגון המורים.

לשמס יש חששות רבות שהיא מגיעה לתוכנית לייצג מגזר מסויים, חברה מסוימת, ראייה מסויימת, והיא טוענת שהיא לא תעשה את זה כפי שאנשים חושבים.

היא לא יכולה לייצג את כל המוסלמים היא אומרת, לא יכולה לייצג את החברה הערבית. יש אנשים שחושבים שהיא לא מספיק ישראלית, ולעמוד בכל הציפיות האלה זה מפחיד אותה. אבל שמס מקווה שאנשים יזכרו שהיא גם בן אדם ויש לה משפחה וילדים.

שמס חיה כל חייה עם הסיפור של הזהות שלה. היום היא הייתה שמחה להגדיר את עצמה כפלשתינית ישראלית, אבל כשלא יהיה צג אחר מקופח או מדוכא.

היא מגיעה לאח הגדול כדי שיראו משהו אחר, שאנשים יצאו מהבועה שלהם לטענתה ויכירו אותה, את החברה הערבית, את הנשים המוסלמיות.

חלק מהנשים הערביות והמוסלמיות כם משכילות, כן אינטליגנטיות, כן כריזמטיות, ולא רק מבשלות.

שמס רוצה שיהיה לה טוב ושנחייה ערבים וישראלים יחד, כי היא אומרת שזה יכול להיות שילוב מדהים ומנצח בכל העולם, אבל לא בדרך הקיימת עכשיו. לא לתת לאנשים משוגעים להחליט על העתיד שלנו, וברור שזה משני הצדדים.

היא רואה את הבן שלה שהולך לחוג ברייקדאנס והוא הילד הערבי היחיד בחוג, ואיך הוא נהנה שכולם משחקים יחד. והיא אומרת "וואלה, בגיל 18 זה יהיה בהפגנה עם הדגל הפלשתיני וזה יהיה עם הרובה ולמה?".

היא מגיעה להגיד לאנשים שהיא נמצאת פה, ויש הרבה יותר אנשים שחושבים כמוה, ושנהיה ביחד ונוביל. "אם תרצו אין זו אגדה".

שמס מרעי אבומוך האח הגדול 2018

האינסטגרם של שמס מרעי אבומוך

לא קיים

דיירים נוספים:

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.