תומר רוטשילד האח הגדול 2018 – תעודת זהות

תומר רוטשילד האח הגדול

תומר רוטשילד

האח הגדול 2018

מיקום

תל אביב, בן 26

תעודת זהות

תומר רוטשילד

תומר בן יעקב בכינוי תומר רוטשילד, בן 26, איש עסקים מצפון תל אביב, רווק. הוא גר בפנטהאוז, ברמת מאוד מוגזמת הוא מתאר. יש לו ג’קוזי בבית, אח, מיטה עגולה ופורשה שזרוקה בחניה.

השם האמיתי לו הוא תומר בן יעקב אבל הרבה קוראים לו תומר רוטשילד שזה כינוי. הוא היה ילד שמקבל הכי הרבה דמי כיס במשפחה, וכל הזמן קראו לו רוטשילד ועם הזמן זה נתפס וכולם הכירו אותו בתור תומר רוטשילד, אבל לטענתו אף אחד לא יודע שהסוד האמיתי שהוא תומר בן יעקב.

הוא גדל בבית מאוד מפונק, תמיד היה לו הטלפון הכי טוב, בגיל 17, שעוד לא היו לו זיפים, קיבל מוסטנג ליום הולדת עם גג נפתח. אז, לא היה אינסטגרם שלדעתו זה מטריד כי היה צריך לנסוע בכל תל אביב בשביל שכולם יראו אותו.

בגיל 19 היה שאפתן שרצה להצליח, לאוכל את העולם ופתח את העסק הראשון שלו – שני ברים. הוא רצה והתפתח והיום הוא איש עסקים, יזם ומשקיע במטבעות וירטואלים בנוסף.

שתומר לא עובד, הוא כל היום בחדר כושר. יש לו מאמן פרטי, לטענתו זה משחרר אנרגיות ומרגע את הנפש לעשות ספורט עם הנאה.

אם הוא יוצא עם מישהי, אז היא חיה בחלום. הן שהוא יוצא איתן, צריכות להיות יפות – בפן השטחי. אבל היום תומר רווק, והוא חושב על קשר ומאמין באהבה ובזוגיות, במשפחה ובחתונה. תומר מגדיר את עצמו כאיש משפחה, החלום שלו זה ילדים. הוא לא כריסטיאן גריי הישראלי, הוא בחור שמאמין באהבה ובזוגיות הוא מדגיש.

יש לו גם כלב פיטבול בשם ג’ה, מגדיר אותו ככלב מגניב, מדהים ודוגמן. הם מתקלחים יחד, תומר מתקלח ומדבר איתו, ופשוט מנהלים שיחה. זה הבן שלו לטענתו, והוא ביגר ושינה אותו וגם הכניס לו אחריות, והוא חושב שהוא מספיק מוכן להיות אהבה.

איך הוא הסתדר עם האנשים בבית האח הגדול? לתומר יש משפט שהוא הולך איתו המון שנים: “שים לב לאלו שלא מוחאים כפיים כשאתה מנצח”. כשכולם מוחאים לך כפיים, שים לב מי לא מוחא לך כפיים, תראה אותם, הם מחכים לך בפינה והם יאכלו אותך כמו זאבים.

שם אני. כשכולם מוחאים לי כפיים, אני שמח, הכל טוב, אבל אני תמיד אחפש את אלה שלא מוחאים כפיים, אלה המסוכנים יותר.

תומר רוטשילד האח הגדול 2018

תומר רוטשילד אינסטגרם

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

5/5 (23)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן