תמי מונטג האח הגדול 2018 – תעודת זהות

tammy-2018montag

תמי מונטג

האח הגדול 2018

מיקום

רמת גן, בת 28

תעודת זהות

תמי מונטג

עדכון: תמי מונטג עזבה את בית האח הגדול בעקבות המלצה של פסיכיאטר בגלל מצבו של בנה שון.

השידור החי בערוץ 26 הופסק לשעה ולפי דיבורים של דיירי הבית, תמי עזבה את בית האח הגדול באופן רשמי בגלל מצב משפחתי ובהמלצתו של פסיכיאטר שדרש טיפול של הילד. רפואה שלמה לבנה שון.

היום (יום שבת 9.6), מעדכנת תמי את כל הדואגים ומוסרת “היי אהובים שלי, הכל בסדר גמור איתי ועם שון. הגיע הזמן שלנו להיות יחד. עדיין לא מעכלת ומאד מתרגשת לאט לאט אחזור לעצמי אין לי מילים איך להודות לכם שיהיה לילה בינתיים לילה טוב. תמי”.

עושה כרצונו – הצגה

הצגה המבוססת על הספר של אמא של תמי אסתי וינשטיין ז”ל

מיקום

תיאטרון הבימה

כרטיסים

שון הבן של תמי מונטג
שון, הבן של תמי

תמי מונטג בת 28 מרמת גן, גרושה ואמא לשון, סטייליסטית. היא גדלה בחברה חרדית, חזרה בשאלה לפני שמונה שנים.

היא נולדה למשפחה של חרדים קיצוניים מאוד שנקראים חסידות גור. מבחינתם, הם האליטה של החברה החרדית.

מגיל 14, תמי הרגישה שהיא לא שייכת למקום הדתי. כשהיא הייתה עוברת ורואה אנשים חילוניים, הייתה חולמת להיות כמוהם. היא זוכרת איך פנטזה שתתלבש כשתהיה חילונית, עוד כשהיא ילדה קטנה.

בגיל 17 שידכו אותה והתחתנה. היא נכנסה להריון שמונה חודשים אחרי החתונה. תמי מתארת שהיא ממש חיכתה לזה, בגלל שלפי חסידות גור שהייתה בה, אמורים להיכנס להריון מיד אחרי החתונה. ואם מישהי לא נכנסת להריון עד אחרי שנה, היא מסכנה וכולם מרחמים ומתפללים עליה.

תמי ילדה את שון, שזהו לא שמו האמיתי. כשנולד, הוא נקרא בשם פנחס, שזה על שמו של הרבי מגור. קראו לו ככה שמונה חודשים, עד שתמי החליטה לחזור בשאלה ולהתגרש.

ללוח הופעות וכרטיסים להצגה “עושה כרצונו” המבוסס על סיפרה של אמא של תמי >> 

אמא של תמי זאת אסתי וינשטיין זכרונה לברכה. אמה, נולדה כמוה בחסידות גור ובמשך שנים התבשל בתוכה שהיא לא יכולה להמשיך לחיות בצורה הזאת, והיא יצאה בשאלה וכך תמי ראתה בה כדוגמה.

תמי יצאה מהבית, ביד אחת מזוודה על גלגלים, ביד השניה העגלה של שון, ואז היא הרגישה עצמאות עם עצמה.

לפני שלוש שנים אמא שלה החליטה לכתוב ספר על סיפור חייה בשם “עושה כרצונו“, על מה שהיא עברה בחייה. בהמשך, החליטה לעשות סוף לחיים שלה והתאבדה. היא השאירה מכתב פרידה בו היא כתבה לתמי: “תמי אהובתי, את היית האור בחיי”.

בנוסף, כתבה במכתב “תעשו הכל על מנת שכמה שיותר אנשים יקראו את הספר הזה”. זו הצוואה שלה, ותמי החליטה לקחת על עצמה ליישם זאת באח הגדול.

תמי מונטג האח הגדול 2018

תמי מונטג אינסטגרם

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

4.91/5 (45)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן