תמי 4 תיקון תקלות והזמנת טכנאי מקצועי ומוסמך

תמי 4 - שירות תקונים לתקלות
קצרים בזמן? בואו נקצר תהליכים והשאירו פרטים:

שלום! אנחנו שמחים שהגעת אלינו. חיוות תקלות במכשיר תמי 4? מעוניין לתקן תקלות או להזמין טכנאי? הגעת למקום הנכון. אנחנו מציעים פתרון תקלות מהיר ומקצועי כדי שתוכל לקבל מים זמינים ואיכותיים.

תקלות בתמי 4 מהדגמים פמילי, באבלס ופרימו יכולות לקרות מכמה סיבות. הנה 4 סיבות לתקלות במכשיר תמי 4:

1. שימוש מרובה – המכשיר מרתיח ומקרר מים 24/7 מסביב לשעון. מזיגת מים היא לא דבר שמה בכך, ואחרי פעולות רבות – אפשר להיתקל בבעיות ותקלות.

2. התקנה לא נכונה – התקנת המכשיר מצריכה ידע של בעל מקצועי עם ניסיון וידע בהתקנת הציוד הנדרש. אל תסמכו על חאפרים שיעשו לכם את העבודה. חשוב לבדוק את ניסיון של בעל המקצועי.

3. אי תחזוקת מכשיר נכונה – תמי 4 דורש תחזוקה אם זה להחליף סנן כל חצי שנה ומנורה כל שנה.

4. ציוד ישן – לטכנולוגיה יש פג תוקף, ולעיתים יכול לקרות תקלות התיישנות ב”מוח” הפנימי של המכשיר שיגרום לו להפסיק לעבוד.

אנחנו מכירים היטב את המכשירים של תמי 4. זה מצחיק אבל גם אם נהיה בכיסוי עיניים, נוכל לדעת איפה כל חלק נמצא במכשיר. אתם צריכים להבין שתקלות יכולות לקרות, ולכן אנחנו קודם כל רוצים להרגיע אותכם.

אין תקלה שלא יכולה להיפתר. נכון, אתם זקוקים למים זמינים ואיכותיים – אבל התאזרו בסבלנות כי חבל על העצבים.

תמי 4 תיקון תקלות

תיקון תקלות תמי 4 יכול להיות פשוט אבל לפעמים קצת מסובך. ישנם מספר תקלות שאפשר לפתור אותן ללא צורך הזמנת טכנאי. אם לא הצלחתם לפתור את התקלות בעצמכם, יש להזמין טכנאי מוסמך ומקצועי שיבדוק את התקלה לעומק הבעיה.

להלן תקלות שניתן לפתור בקלות בעצמכם:

אם מופיע מספר על המסך – צריך לבצע הפעלה מחדש של המכשיר על-ידי ניתוק מהחשמל. יש לחכות 30 שניות ולהחזיר לחשמל.

אם מופיעה תקלה 8 בתמי 4 – צריך לבדוק אם מתג חימום האחורי נמצא במצב סגור. במידה וכן, יש להעביר אוות למצב פתוח.

יש להפעיל את בר המים לפי הסדר הבא:

1. לוודא שהמכשיר מחובר לחשמל
2. לוודא ששקע החשמל תקין
3. לבדוק אם ברז המים למכשיר פתוח
4. לבצע איפוס לבר המים על-ידי ניתוק מהחשמל והחזרתו
5. לוודא שהמסנן מותקן במקומו.

במידה והמים הקרים לא יוצאים מהמכשיר יש לתפעל את הבר המים לפי כך:

1. יש להוציא את מנורת ה-UV ממקומה ולהחזירה. על גבי מסך התצוגה יש לבחור- מנורה חדשה

2. יש לנתק את המכשיר מהחשמל ולחבר כעבור 5 שניות

יש לבדוק אם מערכת החימום לא מופעלת. וודא כי מפסק החימום בגב המכשיר במצב מופעל. לחץ על לחצן הרתחת המים והמתן כ-3 דקות עד סיום הרתיחה.

אפשרות שנייה היא שהמים לא הספיקו לרתוח או שנעשה שימוש מוגבר במכשיר- לחץ על לחצן ההרתחה עד לסיום הרתיחה.

יש להגדיר את טמפרטורת המים קרים – בדוק את הגדרת טמפרטורת המים הקרים בבר המים שלך בהגדרות המכשיר.

או שהאפשרות השנייה היא שהמים לא הספיקו להתקרר / צריכת מים קרים מרובה. יש להמתין כ- 15 דקות לקירור המים.

לאחר החלפת מסנן לתמי 4, עלול להצטבר אוויר במערכת המים החמים והקרים. יש ללחוץ לחיצה רציפה במשך כ-2 דקות על לחצן המים הקרים על מנת להוציא את האוויר המצוי בבר המים.

בתקלה כזו, יש לפנות לטכנאי מקצועי.

אם אתם עדיין חווים תקלות שתמי 4 לא מוציא מים קרים או חמים, תקלה 4, תקלה 3, נזילת מים או לא מקרר, יש ליצור קשר עם טכנאי מוסמך שידריך ויגיע אליכם כדי לתקן את התקלה.

במידה ומופיעים תקלות עם “מספרים” על צג המכשיר, נעשו לבצע הפעלה מחדש ולראות אם התקלה נפתרה.

תמי 4 הזמנת טכנאי

הזמנת טכנאי תמי 4 מוסמך ומקצועי שיפתור לכם את התקלה יכולה להתבצע בצורה קלה. אנחנו מגיעים עד בית הלקוח עם הציוד הנדרש. אנו דוגלים באמינות ובמקצועיות וניתן לכם את השירות הטוב ביותר.

השאירו פרטים ונציג שירות יצור עמכם קשר:

4 סיבות להזמין תמי 4 ולהביא אותו הביתה

יש דברים שלא ניתן לסבול, במיוחד אם זה על הבריאות שלנו ועל הבריאות של הילדים שלנו. למה אנחנו צריכים לקנות ולהביא את תמי 4 באר מים לבית? הנה כל הסיבות הטובות.

1. ילדים: שתי אמיתות בלתי מעורער, כי ילדים הם השמחה של החיים והמים פירושו בריאות. כמה פעמים מצאת את עצמך מנסה להדביק את הילדים שלך כדי לשכנע אותם לשתות מים? זה אם אתה יכול במקור להגיע ילד משחק! עם תמי 4 ילדים וחבריהם גם הם שותים יותר. בדרכם אל הצעצועים וממנה, קל להם לשתות, במיוחד מכיוון שהם לא צריכים לפתוח ולסגור את המקרר.

2. נוחות: נוחות היא גורם קריטי באפשרויות הצריכה היומיומיות. אפל, למשל, יש להקל על השימוש ונוחות המטרה העיקרית בכל ההתפתחויות שלה. הדבר הקל ביותר הוא הנפוץ ביותר ומשמש אמצעי ביותר הקלה, וזה בהחלט המועדף ביותר. הבר מים אינו טלפון סלולרי או טאבלט, אבל זה ללא ספק עוזר לשתות יותר מים. בר המים של תמי 4 עונה על כל צרכי הצרכן, ניתן לשלוט בטמפרטורה ובכמות המים ואפילו להכין כוס מים במהירות ובקלות.

3. בריאות: עם מודעות מוגברת לחשיבות התזונה הבריאה, פחות צריכת משקאות קלים וממתיקים מסיבות בריאות ותזונה. אבל מה קורה כאשר המבקרים להשתתף? משקאות מתוקים חייבים להיות מוגשים כאשר אין תחליף זמין. עם תמי 4 ו קנקן אלגנטי יכול בקלות לפתור את הבעיה, משקה בריא יותר עבור הכיס. 

4. עונה על צרכים: לבסוף, אתה יקירינו, הורים ואמהות. למרות שלפעמים אתה מזניח את הצרכים שלך, חשוב לא לשכוח את כוס המים של מים תמי 4 באר, בבוקר או בסוף היום, תוך ביצוע משימות יומיומיות או בין הפסקות.

מגוון של ברי מים מתקדמים ומעוצבים לבחירתכם:

5/5 (38)

ביקורות

מעוניינים לפרסם באתר? לפרטים: ticketsi.co.il@gmail.com

|

בכרטיסים אנו מאפשרים לרכוש כרטיסים להופעות של זמרים ולמופעי מוזיקה, הצגות לילדים ולמבוגרים, הופעות סטנדאפ, תערוכות וכרטיסים למשחקי ספורט. אנו שמים דגש על קנייה חכמה, ומתחייבים להביא לכם את מחירי הכרטיסים הכי טובים שתוכלו למצוא. אמינות ומקצועניות זו המומחיות שלנו.