אביב גפן - לוח הופעות 2020, כרטיסים, מחירים, הנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-08/01/2020, 13:39

בקצרה על הופעה של אביב גפן

אביב גפן הוא מהיוצרים הגדולים בישראל בשני העשורים האחרונים, עם שירים אותם כתב ולהחין עבורו ועבור זמרים אחרים, יחד עם הפקות מוזיקליות מצליחות - אביב נחשב לזמרי הרוק והיוצרים הגדולים בתעשייה המוזיקה בישראל.

אביב גפן לוח הופעות חיות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

ההופעות של אביב גפן מאופיינים בסנדרט הפקה גבוה ועם סאונד בינלאומי. אביב מקיים הופעות ברחבי הארץ מצפון ועד דרום בשיתופי פעולה מעניינים עם "התעויוט", אביתר בנאי וערן מילטמן. כל הופעה היא בפני עצמה מיוחדת ושונה.

ההופעות הקרובות של אביב גפן יתקיימו ברחבי הארץ.

אביב גפן כרטיסים, הנחות, מבצעים

מחירי הכרטיסים לאביב גפן נעים בין עשרות למאות שקלים לכרטיס. בכחלק מההופעות, המחירים נעים בהתאם להופעה ולבחירת מקום הישיבה באולם.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם הנחות ומבצעי 1+1 לכרטיסים. נעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

אביב גפן בהופעה

בשנים האחרונות, החל אביב גפן לשתף פעולה על הבמה עם אמנים ישראלים מהראשונה הראשון כמו עידן רייכל, אביתר בנאי, ברי סחרוף, מתי כספי ואריק איינשטין ז"ל.

לצד זה, ממשיך אביב להופיע עם להקה "התעויוט", כאשר הם מופיעים יחד כבר 25 שנים על הבמה.

בשנת 2018 אביב ממשיך בהופעות עם "התעויוט", יצא למופע אקוסטי עם ערן מיטלמן בו הוא מתיישב לצד פסנתר ומגיש מופע של שירים נטו. בנוסף, אביב מקיים מופע מושתף עם אביתר בנאי לצד שירם המשותף "יש שמים מעלי".

לצד ההופעות, אביב החל תוכנית טלוויזיה משותפת עם אייל גולן בשם "אביב או אייל" בה מחפשים זמרים ישראליים. במסגרת התוכנית, ביצעו אייל ואביב שירים של האחר. אביב שר "צליל מיתר" ואייל שר "האם להיות בך מאוהב".

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ברחבי הארץ
מגוון תאריכים
ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום
כרטיסים

תחילת הקריירה של אביב גפן

אביב פרץ לחיינו בשנת 1991 אז היה בן 18 בלבד והוציא את אלבומו הראשון "זה רק אור הירח" אותו הוציא להקת התעויוט. 

האלבום מלווה את אביב עד היום ונחשב לאלבום הרוק בין החושבים בישראל למרות שלא היה הצלחה במכירות. בין השירים שהיו באלבום "אור הירח", "לאן את הולכת" ו"שנינו שווים".

הפריצה הגדולה של אביב

הפריצה הגדולה של גפן הגיעה בשנת 1993 עם יציאת אלבומו השני "עכשיו מעונן".

באלבום, כתב והלחין אביב את כל השירים בניהם כמובן השיר המוצלח ביותר "עכשיו מעונן" כשמו של האלבום, "אילנה", "שלכת", "בוכה על הקבר" ועוד. האלבום זכה במצעד הפזמונים באותה שנה וזיכה את אביב בתואר זמר של אותה שנה.

בשנת 1994 הוציא את אלבומו השלישי עם השירים "האם להיות בך מאוהב", "הולך לאיבוד", "כבוד" ועוד. השיר האם להיות בך זכה לשיר השנה וזיכה את אביב בתואר זמר השנה - שנה שניה ברציפות.

במשך שנות ה-90 גפן המשיך להוציא אלבומים נוספים "שומקום", "המכתב", "חלולים", "לילות לבין". בשנת 2000 הוציא אלבום נוסף "יומן מסע" שהתפרסם בעקבות דואט משותף עם אריק איינשטיין ז"ל. במשך השנים המשיך להוציא אלבומים נוספים והחל להשתתף בתוכניות טלוויזיה שונות.

אביב גפן בשנות ה-2000

בשנת 2006 הפיק מוזיקלית את אלבומה של נינט טייב "יחפה", בו כתב והלחין שירים רבים. האלבום זכה להצלחה אדירה ושם את נינט במקום מדהים שיומיים בלבד לאחר יציאת האלבום זכה באלבום זהב במכירות.

בהמשך לקריירה בארץ, החל קריירה בינלאומית וב-2009 הוציא את אלבום הסולו הבינלאומי הראשון שלו הנקרא על שמו.

ב-2010 שיתוף פעולה עם עידן רייכל, יחד הוציאו את השיר "קוצים", שאותו אביב כתב והלחין. החל מ-2012 החל לשמש כשופט ראליטי בתוכנית הכישרונות "דה וויס". ב-2018 עבר לתוכנית "אביב או אייל" במסגרת קרב בין אביב גפן לאייל גולן.

אביב גפן בקאבר לשיר "צליל מיתר" של אייל גולן, האזינו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.