אביתר בנאי בהופעה - כרטיסים, מחירים, לוח הופעות 2020

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 12:51

תקציר הופעה של אביתר בנאי

אביתר בנאי מופיע מזה 20 שנים בכל רחבי המדינה, במטרה להעביר לקהל המעריצים שלו את החום, האהבה והאכפתיות שהוא רוחש כלפיהם. במהלך כל הופעה, ניכר לשים לב לרגש שאביתר מטמיע בכל מילה ומילה בשיר. החיבור העמוק שלו מרגש בצורה יוצאת דופן וגורם לרצות ולשמוע עוד, לגלות עוד על מקור הרגש.

אביתר בנאי לוח הופעות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ברחבי הארץ
מגוון תאריכים
ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום
כרטיסים

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

לוח ההופעות של אביתר בנאי מתקיים לכל אורכה של השנה מצפון ועד דרום ברחבי הארץ. בהופעה, אביתר מבצע את כל השירים המוכרים והאוהבים בעיבודים מרגשים וחדשים.

אביתר בנאי כרטיסים, הנחה, מחירים

הזמנת כרטיסים להופעות של אביתר בנאי מתקיימות בימים אלה ממש. המחירים נעים בין עשרות למאות שקלים בהתאם לבחירת המופע.

אנחנו מעדכנים על הנחות ומבצעי 1+1 בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק אביתר בנאי - באתר מחכים לכם עוד מגוון הופעות שלא כדאי להחמיץ.

אביתר בנאי בהופעה

אביתר בנאי משקיע את כל כולו במוזיקה שלו ומסיבה זו, הוא כותב את עיקר המילים של שיריו בעצמו. המהלך הקריירה שלו, הוא ערך אינספור סיבובי הופעות מרגשים, בהם חשף שירים חדשים ולעיתים אף ניגן אלבומים חדשים שלמים.

אביתר בנאי כה מוכר בעולם הזמרה, שניכר לראות אותו מופיע לצד זמרים נוספים ולרבות אסף אמדורסקי, אהוד בנאי, ישי ריבו ואביב גפן.

אביתר הוא זמר מאוד ייחודי, משום שהוא השליך את כל הרגש, כל החוויות וכל השאלות שלו על העולם – למוזיקה הרבגונית שלו. משום שהמוזיקה משקפת אותו כל כך, היא שונה כל כך מאלבום לאלבום;

ממוזיקה הגובלת במוזיקה קלאסית באלבום הראשון, למוזיקה הודית באלבום השני ועד להשפעות מעולם הרוק באלבומו האחרון. 

כיצד הכול החל עבור אביתר בנאי

אביתר בנאי נולד בבאר שבע בשנת 1973. הוא אחיו של מאיר בנאי – זמר, יוצר מוזיקאי ושחקן יוצא דופן מזה שנים רבות, שנקטף מעולמנו בשנת 2017. אביתר הוא אף אחיה של אורנה בנאי – הקומיקאית והשחקנית המוכרת, שעד היום ניתן למצוא על מסכי הטלוויזיה לפחות פעם בשבוע.

בגיל ההתבגרות, אביתר בנאי למד במגמת קולנוע במהלך התיכון. הלימודים שם הניעו אותו אל עבר כיוון של מחזאי ותסריטאי. אביתר כתב תסריטים לשתי הצגות, עד שלמד כי הלב והכישרון שלו מוליכים אותו לכיוון המוזיקה.

הקריירה המוזיקלית של אביתר בנאי

משפחת בנאי אופיינה בכישרון אומנותי, ששקע ובולט באביתר בנאי עד היום. מאז שעבר לתל-אביב, לדירתו השכורה הראשונה, החל אביתר כותב ומלחין מגוון רחב של שירים, שהתפרסו לאורך חמישה אלבומים שונים עד היום.

כל אלבום ואלבום טומן בחובו את השינוי שאביתר חווה בחייו באותה עת, בין אם מדובר בשינוי רוחני, שינוי פיזי או שינוי רגשי. אביתר תמיד נוהג לשיר על נושאים משמעותיים בחיי האדם ולרבות פילוסופיה, רוחניות, מיניות ואהבה. 

הגלגול המשמעותי ביותר שנראה באביתר אירע לאחר חזרתו בתשובה, שהוסיפה נפח חדש לשיריו, העמיקה אותם ולפיו, הביאה ליצירה של שירים ממקום יותר בטוח ושלם. 

חייו הפרטיים של אביתר בנאי

במהלך השנים, אביתר נמשך למקומות שונים בחייו, שהשפיעו משמעותית על המוזיקה שלו: את המילים לשירים של האלבום הראשון שלו, "אביתר בנאי", כתב ברובו בדירתו השכורה בתל-אביב, לצד אסף אמדורסקי וחברו הטוב צחי דרור. 

השלישייה המשיכה לעבוד יחד לאורך השנים, כדי לייצר שירים ואלבומים שלמים, המשקפים את החזון היצירתי שלהם. 

את אלבומו השני, ביסס בנאי על התקופה הייחודית שחווה בעת שהותו בהודו וחזרתו לארץ, אל מצפה רמון, לאחר מכן.

אביתר בנאי חזרה בתשובה

אביתר בנאי התגורר שנים רבות בתל-אביב. בין השנים 2000 ל- 2004 אביתר עבר שינוי רוחני קיצוני, שהביא אותו לחזרה בתשובה. האלבומים השלישי והרביעי שלו (כריכתו של האלבום השלישי מציגה את אביתר חובש כיפה), שמים דגש על השינוי העוצמתי.

אביתר נישא בשנת 2004 וכיום הוא אב לחמישה ילדים. הוא ומשפחתו מתגוררים יחדיו בשכונת רמות בירושלים, המשקיפה על העיר.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.