זמרת הפאדו אנה מורה בהופעה בישראל 2018

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/08/2019, 07:44

זמרת הפאדו פורטוגזית אנה מורה מגיעה לישראל להופעה אחת ויחידה במינה, ותופיע מול מאות אנשים. ההופעה תתקיים בחודש יוני 2018 הקרב ובא, ומכירת הכרטיסים החלה. מחיר כרטיס נע בין כמה מאות שקלים, וניתן להזמין בצורה קלה ובטוחה. כל הפרטים על ההופעה המיוחדת של השנה רגע לפני שאתם הולכים אליה.

אנה מרוה בישראל 2018 

אנה מורה הופעה בישראל 2018

היא חוזרת: מלכת המוסיקה קינה לירית (פאדו) הפורטוגזית אנה מורה תופיע בישראל בחודש יוני הקרוב לאחר שהוציאה את אלבומה החמישי "Desfado" שהפך להצלחה בכל קנה מידה בתחום המוסיקה הפורטוגזית והוגדר האלבום הנמכר ביותר של אמן פורטוגזי בעשר שנים האחרונות.

מורה ידוע ברחבי העולם בזכות קולה הייחדו החודר לתוך הנשמה, ואפילו ביצעה שיתוף פעולה עם הזמר הישראלי עידן רייכל. יחד איתו, גם שיתפה פעולה עם מיק ג'אגר, פרינס ואנטוניו פינטו בסטו.

היא נולדה בשנת 1979 בפורטוגל. היא התחילה כזמרת בלהקת רוק מקומית בפורטוגל, לפני שעשתה את המפך לסגנון הפאדו המזוהה איתה. לאחר שעשתה את ההסבה, הצליחה לחדור לתוך עומקי הנשמות הכי גדולות, בשירה מרגשת שכבשה את הקהל.

אנה הופיע בישראל בשנת 2012, ועכשיו היא חוזרת להופעה נוספת לקהל שהתגעגע או שלא יצא לו להגיע להופעה הקודמת.

אנה מורה בישראל 2018 כרטיסים

קולה הייחודי מגיע למשכן לאומנויות הבמה באשדוד בחודש יוני הקרוב, כאשר ההופעה תתקיים בתאריך ה-13.6.2018, יום רביעי בשעה 21:00. מכירת הכרטיסים החלה, ומחיר כרטיס עולה 145 ש"ח. ניתן לבצע רכישת קלה ומאובטחת דרך האתר הבא.

מבצעים והנחות: נכון לעכשיו, לא קיימים הנחות או מבצעים להופעה של אנה מורה בישראל. אנו ממשיכים לעקוב מקרוב, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

האזינו לביצוע המשותף של אנה מורה ועידן רייכל מתוך האלבום "רבע לשש":

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.