דיבוב מצחיק הקרנות חורף 2018

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 18:32

הצמד דיבוב מצחיק ממשיך את ההופעות שלהם ברחבי הארץ, עם הקרנות חורף מצחיקות במיוחד. הפעם הצמד יופיעו בערים: רחובות, ירושלים וחיפה.

כרטיסים לדיבוב מצחיק הקרנת חורף 2018

כרטיסים לדיבוב מצחיק בחיפה

בתאריך 10/02/2018, בשעה 21:30, אלפנט בר חיפה

כרטיסים לדיבוב מצחיק בירושלים

בתאריך 15/02/2018, בשעה 21:00, בר הצעצוע ירושלים

אודות דיבוב מצחיק

כמו סיפורי הצלחה אחרים באינטרנט, גם "דיבוב מצחיק" התחיל כדאחקה בין חברים. כלומר, הרבה חברים בטח מזפזפים בטלוויזיה, משתיקים אותה ומדבבים את הדמויות על המסך, אבל לאמיר ובן היה גם את השכל להעלות את זה ליוטיוב, את היצירתיות לעשות את זה מספיק מצחיק ואת האקראיות שעזרה לזה לתפוס ולרוץ ברשת.

זה התחיל ב-1999, הם מספרים, "בזמן שישבנו עם חברים בשעות הקטנות של הלילה וזיפזפנו בין הערוצים. גילינו את ערוץ METV שמשדר הרבה תכניות של מטיפי דת נוצריים, לקחנו מצלמת וידאו ביתית, צילמנו את הטלוויזיה, לחצנו 'השתק' בשלט והתחלנו לעשות דיבוב מצחיק למטיפים האלה. עד היום אם לוחצים 'info' בשלט על אחת התכניות אפשר לראות שהתקציר הוא בשתי מלים: 'תכנית דת'", הם מספרים.

אמיר ובן כותבים ומדבבים את הכל בעצמם, ולעתים אפשר לשמוע בהקלטה צחקוק, שתיקה מביכה, או חוסר סנכרון בין שפת הגוף של הדמות על המסך לבין הדיבוב. החיספוס הזה "הפך לחלק מהסגנון", הם אומרים, "רצינו לשמור על האווירה של הצחוק ברקע כדי שישמע אמיתי ולא משוייף מדי".

ואיך כותבים דיבובים כאלה? פחות או יותר כמו שכל אחד עושה את זה בביתו עם החברים. "הכל מאולתר. אף פעם לא כתבנו תסריט לדיבוב על נייר, אנחנו רואים את הסרטון בפעם הראשונה ותוך כדי דיבוב עולים הרעיונות. כמובן שלא הכל תמיד מצחיק והרבה פעמים אנחנו מדבבים פעמיים-שלוש סרטון אחד - לאחר מכן עורכים אותו ולוקחים את הקטעים הכי טובים".

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.