הפסקול של המדינה - יום העצמאות 70 לישראל

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 19:55

האירוע החגיגי הפסקול של המדינה לכבוד חגיגות 70 שנה למדינת ישראל ביום העצמאות 2018, יחתום את אירועי ה-70 שנערכו מספר ימים במופע ענק עם גדול זמרי ישראל לדורותיהם. אייל גולן ,שרית חדד ועוד רבים ביחד עם זוהר ארגוב ועופרה חזה בדואט מיוחד ומרגש. באתר הבא תוכלו למצוא פרטים על שידור חי וכרטיסים.

הפסקול של המדינה הפסקול של המדינה - חגיגות 70 לישראל

האירוע שינעל את חגיגות 70 לישראל יתקיים ביום שבת, בתאריך 21.4.2018 בשעה 21:30 באמפיתיאטרון באר שבע, במופע מרהיב שיציג בשלל צבעי הקשת את סגנונות המוזיקה הייחודיים במדינה, משירי ארץ ישראל לשירה מזרחית, הצגת הדור הצעיר של המוסיקה הישראלית ומחווה לאמנים שאינם.

במופע יקחו חלק 200 משתתפים, במה שמגודר המופע החגיגי מהגדולים שנראו בישראל. החלטת משרד התרבות לקיים את המופע בבאר שבע, היא חלק מקו שיקום הפריפריה, כך שאירועי יום העצמאות 2018 נפרסו במרכז הארץ ובדגש על הפריפריה בצפון ובדרום.

בין האמנים שישתתפו במופע יהיו אייל גולן, ברי סחרוף, שרית חדד, גידי גוב, דני סנדרסון, יוני רכטר, מירי מסיקה, אילנית, מוש בן ארי, שולי רנד, שירי מימון, זהבה בן, יובל דיין, נועה קירל, נסרין קדרי, צביקה פיק, אלי לוזון, מרגול, מחוות לאמנים אהובים ועיבודים מחודשי.

במהלך המופע, "יקומו לתחייה" אמנים שכבר אינם בחיים כמו זוהר ארגוב ועופרה חזה, במסך וידאו-ארט מיוחד שיציג את גופם באופן מלא ותלת מימד, כך שייראה אמיתי לגמרי. אייל גולן אמור לבצע דואט עם זוהר ארגוב, לשירים המשותפים שאייל הוציא לפני כמה חודשים "עוד דקה את נעלמת" ו-"נכון להיום" של זוהר. בנוסף, שרית חדד תשיר ביחד עם עופרה חזה את השיר "חי".

הפסקול של המדינה - שידור חי

המופע המלא יועבר בשידור חי בערוצים המרכזיים בטלוויזיה בניהם ערוץ 12 - קשת וערוץ עשר - 14 בשלט.

כל המופע הוא במימון משרד התרבות והספורט, שכאמור הוא חלק מאירועי 70 לישראל שנערכו ברחבי הארץ, וזה האירוע שיחתום את האירועים החגיגיים שנפרסו למשך 70 שעות.

הפסקול של המדינה - כרטיסים

הזמנת כרטיסים לפסקול של המדינה באמפיתיאטרון בבאר שבע מתבצעת דרך משרד התרבות והספורט. רכישת הכרטיסים היא בחינם לגמרי, ומותנת על בסיס מקום פנוי. המופע יתקיים ביום שבת, 21 באפריל בשעה 21:30. הזמנת כרטיסים נעשית דרך האתר הבא.

שימו לב: מלאי הכרטיסים מוגבל. ההזמנה נעשית על-פי תעודת זהות, והכרטיס לא ניתן להעברה.

האזינו לביצוע המרגש שאייל גולן ביצע לשירו של זוהר ארגוב ז"ל - עוד דקה את נעלמת:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.